BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzü Halı Yıkama

 (0212) 852 39 21 

  (0544) 684 94 12
 

Beylikdüzü Halı Yıkama  sektörünün duayeni olmuş sevilen halı yıkama tesisi ile sizlere 16 yıldır hizmet vermektedir. Furkan Halı Yıkama hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermemiş mutlak temizlik ve hızlı teslimatı ile müşteri beğenisini kazanmış ve güvenini oturtmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle daima doğruluk ve dürüstülk ilkesi üzerinde çalışmalırını sürdürerek sizlere halı yıkama ve temizlik sektöründe istenen hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sizlerde Beylikdüzü Furkan Halı Yıkama firmasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


 

      Beylikdüzü Halı Yıkama; İçerisinde bulunduğumuz koşullar sonucunda temizliğe verilen önemin git gide arttığı gözlemlenmiştir. Halı yıkama sektörüne olan talep ne yazık ki farklı firmalar tarafından istenilen beklentiyi karşılayamamaktır. Önemsizce yıkanan halılar ne yazık ki daha kirli bir şekilde müşterilerimize ulaşmaktadır. Bizler Beylikdüzü Halı Yıkama olarak burada olduğumuzu müşterilerimize hissettirerek her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimizin yanında olduğu hissettirmeye devam etmekteyiz.

 Sizlerde kullanılmış veya sıfır alınan halınızın kir ve tozundan şikayetçi misiniz ? Eğer öyleyse Furkan Halı Yıkama yanı başınızda. Adreslerinizden alınan halılarınız firmamıza getirilerek toz alma işleminin ardından tam teşekküllü makinalarda el değmeden sağlık bakanlığı onaylı ürün ve ürünlerle tek tek yıkama işlemi yapılarak tüm kir ve tozundan arındırılır. Yıkanan halılar kapalı odalarda hav alma işlemi ile havalandırılıp kurutulduktan sonra kalite kontrolü yapılıp, poşetli ve parfümlü bir şekilde ücretsiz servislerimizce adresinize teslim edilir. HALI NASIL YIKANIYOR? YIKANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİYORUZ?

  • 1-) Halılarınızı bir firmaya vermeden önce hakkında biraz bilgi almak detaylı temizlik için önemli bir konu olabilmektedir. Daha önce tercih eden kişilerden fikir almak bu konuda avantajlıdır. Bunun sebebi ise piyasada amacı dışında çalışan birçok firma bulunmaktadır. Öncelikleri temizlik değil de kazanç sağlamak olduğu için detaylı bir temizlik beklenemez. Ardında tercih edilecek firma aranarak fiyat bilgisi alınır ve adres bilgisi firmayla paylaşılır.
  • 2-) Eğer halınızın garantisi var ise yıkama talimatlarına bakarak eve gelen Beylikdüzü halı yıkama yetkililerini bilgilendirebilirsiniz. Özellikle halınız el yapımı ya da özel yapım bir halı ise mutlaka firmaya bildirerek ona göre yıkanmasını isteyebilirsiniz. Ardından firma yetkilileri halınıza bir kod numarası yazarak kaybolma gibi durumların önüne geçmektedir.
  • 3-) Evinizden alınan halılar modellerine ayrıldıktan sonra üzerindeki kıl, tüy ve kaba kirden kurtulmak için süpürme işlemi gerçekleştiriliyor. Ardından makinelere yerleştirilen halılarda çıkması zor olan lekeler var ise gerekli kimyasallar dökülüyor. Temizlik için gereken dezenfektanlar ise makineye dökülerek sık fırçalar yardımı ile halılar yıkanmaya başlıyor. Uzun süre köpürtülerek yıkanan halılar diğer bir işlem olan tazyikli durulamaya geçiliyor. Tazyikli sularla halılar köpüklerinden arındırılıyor.


Tüm bu işlemlerin ardından halılar başka bir makineye alınarak durulama işlemi uygulanıyor. Fazla sudan arındırılıyor. Bu işlem yapılmadığı takdirde halılar kurutma işlemi için asıldığında fazla su direkt olarak aşağı akacağından halıların uç kısımlarında sararmalara neden olabilir. Daha sonra kuruması için odalara alınan halılar kuruduktan sonra tek tek bakılarak halıda bir hasar var mı, çıkmayan lekeler var mı kontrol edilir ve en kısa süre Beyilkdüzü halı yıkama servislerimiz ile evlerinize teslim edilir. Sizlerde halı yıkama ve koltuk yıkama gibi faaliyetlerinizde Furkan Halı Yıkama'yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

 Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası, olarak firmamıza getirilen her bir halı tek tek cinsine göre ayrıştırılarak toz alma işlemine alınır ve üzerinde bulunan lekelere ön müdahale yapılarak halıdan uzaklaştırılır. Firma olarak halılarınızı her zaman halımız gibi görüp aynı hassasiyetle özenle yıkanmaktadır. Firma olarak fabrikamıza getirilen, makine halısı, çin halısı, yün halısı, el dokuma halısı, iran halısı ve diğer tüm halı çeşitleriniz firmamızda özenle temizlenmektedir.

Yıkanan her bir halı kayıt altına alınarak yıkama işlemine alınmaktadır. Olası bir olumsuzluğu önceden kayıt altına alarak yıkama işlemini yapmaktayız. İsteyen veya merak eden müşterilerimize kendi halısını ne şekilde ve ne şartlar altında yıkandığı gösteren kısa bir video ile kendileriyle paylaşmaktayız. Sizlerde halı yıkama ve diğer temizliğe dair tüm işlemlerinizi Beylikdüzü Furkan Halı Yıkama ile temizletebilirsiniz.


Beylikdüzü Halı Yıkama
olarak kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak daha fazlasını sunmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve karşılıklı saygı ve sevgiyi aşılamak için çalışmalarımızda titizliği öncü görürüz. Müşterilerimizin halılarını bizlere güven içerisinde emanet etmeleri bizim çalışmalarımızı daha içten devam ettirmemizi sağlıyor. 


Beylikdüzü Furkan Halı Yıkama

Beylikdüzü'nün en büyük halı yıkama tesisi olarak bilinen Furkan Halı Yıkama her geçen büyümeye ve kendini yenilemeye devam etmektedir. Yenilen alt yapımız ile 12 fırçalı bilgisayar destekli tam otomatik makinelerle bitkisel özlü halı şampuanlarıyla 12dk süre ile yıkanmaktadır.  Yıkanan her bir halı kalite kontrolden geçerek kapalı odalarımızda 10 saat süre zarfında havalandırılarak kurutulur.


 
Beylikdüzü halı yıkama olarak ilk günden bugüne kadar kalite ve özen gösterme  anlayışımızı bozmadan bu yolda ilerlemekteyiz. Sizlerde her nevi halı ve koltuk takımlarınızı gönül rahatlığıyla Furkan halı yıkama fabrikası ile temizletebilirsiniz. Sizlerde bizlere haftanın 7 günü mesai saatleri içinde ulaşabilir bilgi ve randevu oluşturabilirsiniz. 

 

Güven Şart

Güven oldukça önem arz eden bir husustur. Güven bağı kurulmadan hiçbir işte başarı sağlanamazalı Yıkama olarak müşterilerimize her şeyden evvel güven aşılamak istiyor, müşterilerimizin gözünün arkada kalmaması için gayret gösteriyoruz. Müşterilerimize halılarını güvenli ellere emanet ettiklerini bizzat görebilmeleri adına Furkan Halı Yıkama firmamızda ağırlıyor, onlara halıların nasıl yıkandığıyla alakalı sorularının açıklığa kavuşması adına örnekleri gösteriyoruz.

 

Halı Yıkama İşlemi Video
Beylikdüzü Halı Yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonra her halı mutlaka toz alma işlemine tabi olur. Toz alma işlemi halının arkasına çift vuruş yaparak halıdaki tozları ve yabancı maddeleri halılarınızdan uzaklaştırır. Daha sonra halıda çıkan yabancı maddeler saç kılları, toz ve kir gibi bakteriler halıdan ayrıştırılır. Böylece yıkama öncesi halının mükemme bir sonuça ulaşması sağlanır. Furkan Halı Yıkama Fabrikası olarak işimizi tam otomatik makinalarla yerine getimekteyiz. 

Temizlediğimiz Halılar Çabuk Kirlenir Mi?

Daha düşük maliyetle alınan deterjanlar ve gerektiği kadar önem verilmeyen yıkama sürecinde yıkanan halılar tam anlamıyla temizlenmemiş olur ve çok daha hızlı kirlenir. Beylikdüzü halı yıkama ekibi olarak halıları iki aşamalı olarak yıkıyoruz, uygun fırçalar ve basınçlı sıcak su kullanıyoruz. Durulama kısmından sonra ise vakumlama yaparak halıların çok hızlı kirlenmesine engel oluyoruz. Endişelerinizi geride bırakarak en düzgün, kaliteli, ve en uygun ürünleri kullanarak halılarınızı en iyi şekilde yıkamaya Furkan halı yıkama ekibi olarak söz veriyoruz. Sizler de halılarınızı Furkan halı yıkama ekibine güvenle yıkatabilirsiniz.

Sağlıklı Halı Kurutma OdalarıFurkan Halı Yıkama olarak son sistem düzen ile sizlere sağlıklı ve dürüstlük ilkesinden şaşmadan sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sizlere en iyi hizmeti bir defalığına değil de sürekli olarak daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Halı kurutma odaları da yıkama işlemi kadar önemlidir. Beylikdüzü ve çevresinde bir çok halı yıkama kurutma işlemlerini sokaklarda ve uygunsuz, insan sağlına uygun olmayacak şekilde kurutulmaktadır. Biz Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak tamamen kapalı odalarda belirli sayı aralığında sağlıklı bir şekilde halılarınızı kurutmaktayız. Böylece halılarınız hem titiz bir ortamda hemde daha erken kurumasını sağlamaktır amacımız.


Halılarınız Bizlere Emanet

Bizlere emanet ettiğiniz halılarınızı öncelikli olarak ilk günkü gibi temiz bir görüntüye kavuşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin güler yüzle firmamızdan ayrılmalarını istiyoruz. Onların tebessümleri sayesinde daha başarılı yarınlara adım attığımız için, en çok güler yüzler görmeye ihtiyacımız var. Müşterilerimiz tebessüm ederek firmamızdan ayrılmadığı takdirde sorunların konuşulması için oturup istişare ediyoruz. Hiçbir sorunu halının altına itip de kısa süreli bir şekilde gündemden kaldırmıyoruz. Sorunların en derinine iniyor, sorunları irdeliyoruz. Müşterilerimizden tavsiye almayı ihmal etmiyor, gerekirse uygulamalı olarak çalışıyoruz.

Daha evvelde bahsettiğimiz üzere Beylikdüzü Halı Yıkama olarak müşterilerimizin sorunlarına kulak kabartıyor, sorunlarına çözümler üretebilmek adına adımlar atıyoruz. Firma olarak şuana kadar müşterilerimizi hep tebessüm ederek uğurladık. Üstelik firmamıza uğrayışları uzun sürmedi. Her daim bizim yanımızda yer aldılar ve daima seve seve bizden yana tercihlerini kullandılar. Bu durum sayesinde işimize daha sıkı asılıyoruz ve buna vesile olan müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Furkan Halı Yıkama olarak bir prestijimiz var ise, karşılıklı sevgi, güven sayesinde. Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden Biz ?

* Çünkü biz, işinizi rahat bir şekilde yürütebilmeniz için tek sorumlu iletişim noktanız olabiliriz. Daha verimli iş gücü, esneklek, kontrol ve performans artışı sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri  üstün kaliteyle , tek bir noktadan alabilmeniz için çalışıyoruz.

* Bugüne kadar halı yıkama ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

* Profesyonel ekip ve ekipmanlar

* 7/24 kesintisiz hizmet 

* Duyarlıyız, insan sağlığını olumsuz etkileyecek ürünlerden kaçınırınız.

* En büyük zenginliğimiz müşterilerimizdir.

* Yanınızdayız, bize olan güveninizi sarsmamak için dikkatli çalışırız.

* Belirlenen hedeflere göre hareket etmekteyiz.

* Kendi halınızı ne şartlar altında yıkandığı görme imkanı

* İnsana saygı 

* Güvenilir, sistematik ve kalıcı hizmet anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 Furkan Halı Yıkama Olarak Politikamız

  • Profesyonellik
  • Uygunluk ve temizlik
  • Takım ruhu
  • Kalite ve sorumluluk anlayışı
  • Hizmet Sonrası müşteri memnuniyetini sorunuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Halılarımız ne şartlar altında yıkanıyor ?

- Halılarınız fabrika ortamında tamamen kapalı alanda otomatik makinalarla herhangi bir kimyasal madde kullanmadan bitkisel özlü ürünlerle yıkama işlemini yapmaktayız.


Bugün halılarımı verirsem geriye ne zaman alırım ?

- Halılarınız alındıktan bir sonraki gün yıkama alınır. yıkama sonrasında halı da bulunan lekeler çıkmadıysa eğer özel ilaçlama yapılır ve yeniden yıkama işlemine alınır. Halınızın ortalama hazır olma durumu en erken 2 gün en geç 5 iş gün içerisinde sizlerin vermiş olduğu saatte göre teslim edilir...


Furkan halı yıkama olarak ne zamandan beridir bu işi yapmaktasınız ?

- Furkan halı yıkama olarak 15 yıla yakın süredir tek isim ile aynı çatı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Halılarım çok kıymetli zarar görür mü yada kaybolur mu ?

- Halılarınızın tüm çeşit ve değeri bizler için birdir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin aynı ortamda farklı yıkama koşulları ile yıkanmaktadır. Kaybolma veya zarar görme durumu söz konusu değildir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile işimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz.


Hangi İlçelere servisiniz var ve servisler ücretli mi ?

- Servis ağımız İstanbul Avrupa yakası olmak üzere başta Beylikdüzü tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz.


Mesai Saatleriniz nasıl ?

- Furkan Halı Yıkama olarak fabrikamız 365 gün kar kış demeden sabah 08:30 akşam 23:30 a kadar aktif bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


beylikdüzü halı yıkama  beylikdüzü halı yıkama firması  beylikdüzü halı yıkama  fiyatları  beylikdüzü halı yıkama fabrikasi


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret145693