BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beykent Halı Yıkama Firması

Beykent Halı Yıkama Firmasi


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21


       Beykent Halı Yıkama Firmasi olarak işimizi en iyi şekilde yapmayı hedefliyerek sizlere hizmet veren bir FURKAN HALI YIKAMA kuruluşudur. Kullanmış olduğumuz kaliteli ve bitkisel şampuanlarla İstanbul Avrupa Yakasında halı yıkama ve temiz sektöründe 1 inci olmayı hedeflemiştir. Fabrikamız 1500 metrekare üzerine kurulmuş olup en son teknoloji makinalarla donaltılıp tamamen makinalarla yıkama yaparak sizlere en iyi hizmetti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Sadece Beykentte değil İstanbulun birçok bölgesine ücretsiz servis ağımız ile sizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet vererek arzuladığınız hijyeni istisnayla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 
   
     Beykent Halı Yıkama Fabrikasına gelen halılarınız yıkanmadan önce toz alma işlemine tabi tutulup sonrasından antibakteriyel, antimantar, artimikroorganizma ilacları  ile dezenfekte edilip daha sonrasında full otomatik makinalarla el değmeden hijyenik ve kapalı bir ortamda bir bir yıkanarak full otomatik sıkma makinaları ile kurutularak tekrar kapalı bir ortamda havanlandırılarak % 100 kurutulup kalite kontrolü yapıltıktan sonra istediğiniz saat ve günde sizlere teslim edilmektedir.

Eğitimli uzman kadromuz ve modern araç ve gereçlerle donatılmış profesyonel halı yıkama fabrikamızda halılarınız %100 hijyenle mikrop ve bakterilerinden arındırılmış olarak teslim ediyor, tam zamanında ve sorunsuz halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Beykent Halı Yıkama adı altında hizmet veren Furkan Halı Yıkama sizlere  sınırsız hizmet vermektedir. Bizleri 7/24 dileğiniz saatlerde ayırayarak randevu oluşturabilirsiniz. (0212) 852 39 21  &  (0538) 865 92 21  Arayınız.


Neden Beykent Halı Yıkama Firması

Beykent Halı Yıkama olarak işimizi en iyi şekilde yaparak İstanbul Avrupa Yakası başta beylikdüzü ve çevresi olmak üzere geniş servis ağı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçmalamaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup sizlere kaliteli hizmet sunmaktır. Diğer halı yıkamacılardan farkımız full otomatik makinalarla el değmeden tamamen bitkisel şampuanlar kullanarak işimizi fabrika ortamında yapmaktayız,müşterı odaklı çalışma prensimiz ile sizlere en iyi şekilde kaliteli ürün sağlamaktayız. Halılarınızı ilk günkü kıvama getirerek yüzünüzü güldürüyoruz. Bizimle çalışmaktan mutluluk duyacağınıza söz verip sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret145698