BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzünde Halı Yıkama  Beylikdüzü Halı Yıkama uzmanlamış kadrosuy ile siz değerli müşterılerıne en kaliteli hizmeti sunarak ilerlemeye devam etmektedir. Sizin değerli makina halısı, el dokuma, çin, ipek vb. halılarınız evinizden ücretsiz servisimiz ile alınarak fabrikamızda memnuniyet garantisi  altında  yıkanmaktadır. Tecrübemiz ve hizmet politikamız doğrultusunda  en iyi ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.
   
  " Beylikdüzünde Halı Yıkama halılarınızın maddi ve manevi değerlerine göre siğortanlandırılmaktadır."
 
Vermiş olduğumuz hizmette halılarınız cinsine türüne göre sınıflardırılarak yıkanmaktadır, bunun sebebi ise; her halının cinsine göre yıkama metodu, farklı ilaçlama ve farklı uygulamaya tabi tutulmasıdır. Her tür halının kendine has bir özelliği bulunmaktadır ve bu özelliğini, değerini yok olmaması amacıyla her halı en ince ayrıntısına kadar incelenir ve yıkama işlemine alınır. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak işimizi en titiz ve kaliteli şekilde yapıp sizlere sunmaktayız.
 
Makina, Shaggy, Isparta, Bünyan, Hereke, Ladik, İran, Afgan, Yörük, Hint, Nepal, Çin, İpek, MakinaYün, Antika halılarınız ve Kilimleriniz mikroplardan, kirden ve lekelerden arındırarak ilk günkü gibi temizliğiyle sizlere teslim etmekteyiz. 

Beylikdüzünde halı yıkama fabrikası siz değerli müşterilerimiz için aktif halı gelmiştir. Beylikdüzünde halı yıkama sizler için tam donanımlı 12 fırçalı makinalarla ekip ve ekipmanları ile yerini almıştır. Halılarınz sizin için ne kadar önemli olduğunu bilincine varmanızı istiyoruz. Bizlerde sizin halılarınızı halımız gibi mantığıyla hareket etmekteyiz. Sizlere bir adımdan daha yakınınız bizleri halı yıkama ve aklınıza gelebilecek tüm temizlik işleri ile 7/24 arıyarak en kaliteli hizmeti sorunsuz olarak sizlerin vermiş olduğu hizmeti en iyi şekilde sunarak müşteri memnuniyetini sağlayarak ön planda tutmaktayız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret146925