BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Gürpınar Halı Yıkama


Gürpınar Halı Yıkama

(0212) 853 60 02  -  0544 684 94 12 Furkan Halı Yıkama Fabrikası
olarak,Beylikdüzünde, bölgenin en modern tam otomatik Halı Yıkama Makinasının bulunduğu tesisilerimizde, öncelikle her halıyı toz alma işlemine tabi tutuyor tozlarından arındırıyoruz. 


Eğitimli uzman kadromuz ve modern araç ve gereçlerle donatılmış profesyonel halı yıkama fabrikamızda halılarınız %100 hijyenle mikrop ve bakterilerinden arındırılmış olarakteslim ediyor, tam zamanında ve sorunsuz halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Gürpınar Halı Yıkama Firmamızda Halı Yıkamakta Çok Önemli

Merkez şubemiz Beylikdüzü ilçesinde olan firmamız, Gürpınar halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Beylikdüzü merkez şubemiz ile birlikte İstanbul’un birçok semtinde şubelerimiz de vardır ve faaliyettedir. Her ilden bizlere telefonlarınız ile ulaşabilmeniz ve halı yıkama talebinde bulunmanız mümkündür. Sizlere de nerede olursanız olsun halı yıkama hizmetlerimizi ulaştırabilmekten mutluluk duyarız.

Diğer Hizmetlerimiz

Firmamızda halı yıkama gibi koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama ve diğer genel temizlik işleri hizmetleri verilebilmektedir. Hizmetlerini sunmuş olduğumuz tüm alanlarımızda profesyonel ekip çalışanlarımız ile birlikte müşteri memnuniyetini maksimum düzeye eriştirebilmeyi hedeflemekteyiz. %100 müşteri arayışımız tüm temizlik hizmetlerimizde geçerli olduğu gibi halı yıkama konusunda da sürdürülmektedir.

Halı Yıkama İşlem Basamakları

Bizlere teslim ettiğiniz halılar her açıdan kontrol edilerek ve büyük bir titizlik ile yıkama işlemine tabi tutulurlar. Yıkanmalarının ardından gerçekleştirdiğimiz özel tekniğe sahip kurutma aşamamız da bu işlem basamaklarına dahildir.

Sizlerde teslim almış olduğumuz halılarınız öncelikle fabrikamızda yoz alma işlemine tabi tutulurlar. Halıların üzerindeki tozların alınması ile yıkanma aşamasında oluşabilecek çamurlaşma ve topak kalıntısı önlenmiş olur. Ardından tam otomatik sisteme ve son teknolojiye sahip profesyonel kalitedeki halı yıkama makinelerimizde işleme alınırlar. Her halının, sahip olduğu üretim malzemesine özgü ısı ayarı, deterjan seçimi ve uygulama süresi vardır. Bu önemli hususlar bilinçli olarak ve uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir. Hangi türe sahip halı olursa olsun kesinlikle kullanılan deterjanlarımız kimyasal içermeyen, organik maddelerden üretilmiş deterjan sınıflarındandır. Gürpınar halı yıkama ve diğer şubelerimizde de, halılarınız ön yıkamanın ardından durulama, alt bölge yıkama ve vakumlama işlemlerine tabi tutulurlar. Son aşama olarak da kurutma odalarında gerekli ısıda, zamanda ve ek cihazlar eşliğinde kurumaları sağlanır. Sizler de anlatmış olduğumuz tüm donanım, teknik ve kurutma odalarımızı fabrikamızı ziyaret ederek gözlemleyebilirsiniz.

Öncülüğümüz İnsan Sağlığına Verdiğimiz Önem

Faaliyetlerini sürdürmekte olduğumuz halı yıkama alanında öncü bir firma olmamızı insan sağlığına verdiğimiz öneme borçluyuz. Firmamız prensipleri gereği kesinlikle kazanç adına insan sağlığından ödün verilemez. İnsan sağlığı açısından alınması gereken tüm tedbirler istisnasız sağlanır ve ardından fiyat analizi yapılır. Uygun fiyat sunulması adına sağlığı tehdit edebilecek risklerde asla bulunulmaz. Müşteri memnuniyetlerimizin ve tercih edilme oranlarımızın yüksek olmasını insan sağlığına verdiğimiz öneme bağlamaktayız. Piyasada ismimiz var olduğu sürece de bu konuda asla taviz vermeyeceğiz.

 

Halı Yıkamada Kurutma Tekniğinin Önemi

Halılarınızın yıkanmaları sırasında kullanılan tekniklerin önemi kadar kurutma aşamasında kullanılan tekniklerin de önemi büyüktür. Doğru kurutma teknikleri ile kurtulmamış halılarda küflenme, rutubet oluşumu ve kokusu, fazla ısı sebebi ile renk değişimi gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra Gürpınar halı yıkama ve diğer halı yıkama firmalarına genel olarak bir göz attığınızda en büyük yanlışın açık alanlarda kurutulması olduğunu fark edeceksiniz. Eğer bir halı,  kapalı ortamda ve gerekli koşullar altında kurutulmazsa toz oluşumu, bakteri oluşumu kaçınılmaz bir sondur. En tehlikeli yanı ise sizin bunu gözle görüp fark edememenizdir.

   

        Temizlikte iddalıyız, Temizlikte Bir'İnciyiz
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret140123