BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Bahçeşehir- Altınşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir - Altınşehir Halı Yıkama


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21


Halı Yıkama denildiğinda akla gelen ilk konuların başında Sağlık ve Temizlik gelmektedir. Biz Bahçeşehir Halı Yıkama olarak işimizi sizlerin sağlığına uygun olarak yerine getirmekteyiz.Bahçeşehir Halı Yıkama olarak yukarıda izlemiş olduğunuz video da gibi yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizler halılarınızı halılarınızı halımız gibi sağlık, hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce toz alma işlemi yapılır ardından tam otomatik makinalarda cinsine göre ayrıştırılır ve bitkisel şampuanlarla yıkanır.
 
   Halılarınızı yıkatmadan önce sizlerden iyi bir araştırma yapmanızı öneririz İstanbul gibi metropol gibi şehirlerde merdiven altı, oto yıkama ve fason gibi yıkamacılar karınca gibi çoğalmaktadır. Sizlerde bu tür firmalara fırsat vermemek için halılarınızı Bahçeşehir Halı Yıkama ile halılarınızı tanıştırarak halılarınızı ilk günkü temizliğine sağlıklı bir şekilde kavuşturabilirsiniz.

Halı Yıkama özen gerektiren bir iş olduğundan dolayısıyla en ince ayrıntısına kadar itina ile yapılması gerekmektedir. Her halı cinsine ve ip yapısına göre yıkanmaktadır

Bir Halı Nasıl Yıkanıyor ?

 • Yıkanmadan önce halılarınız cinsine göre ayrıştırılır
 • Toz alma işlemine tabi tutulur
 • Otomaktik makinalarda el değmeden 2 defa arkalı önlü yıkanır
 • Yıkanan halılar ardından halı sıkma makinasında kurutulur
 • Yıkanan halılar sıkma işleminden sonra kurutma odalarında iyice havalardırılır
 • Kurutulun halılar tekrardan toz alma işyemine tabi olur
 • Son olarakta kalite kontrol yapılır ve ambalajlanır
 • Siz değerli müşterilerimizin istediği saat ve günde teslim edilir.
 • Bahçeşehir Halı Yıkama olarak verdiğimiz hizmettin arkasında kalarak sizlere profösyonel hizmet sunmaktayız.
Halı Toz Alma İşlemiBahçeşehir Furkan Halı Yıkama olarak işimizi en ince ayrıntısına kadar tam otomatik makinalarda yerine getrimekteyiz. Fabrikamız da herşey teknolojik olarak faaliyet vermekteyiz . Halılarınız yıkandıktan sonra ve yıkanmadan önce tozu alınarak sizlere sağlıklı bir şekilde teslim etmekteyiz. Amacımız kar sağlamak yerine müşteri memnunniyetini %100 yerine getirmekteyiz.

 .      Uzun süre yanımızda çalışan personellerimiz Halı Yıkama alanında uzman oldukları gibi halı  paketleme alanında gerekli özeni göstermektedirler. Personellerimiz gerekli eğitimleri alarak işin kalitesinden kendisini sorumlu hissederek halıları profösyonel şekilde yıkamaktadır.

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak  temizlik  alanında  faaliyet göstererek işimizi en iyi şekilde yapmayı hedeflemekteyiz. Başta Bahçeşehir, Esenkent , IspartaKule, Bizimevler , Başakşehir, Altınşehir ve çevresine ücretsiz servis ağı ile günün her saatinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Halı Yıkama, Koltuk Yıkama gibi birçok alanda hizmet vererek çapımızı genişletmekteyiz. Bahçeşehir Halı Yıkama olarak tesisimizi halka açık vaziyette hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Artık, Yoruldum, Sıkıldım demek yok !!! 
Artık, Bahçeşehir Halı Yıkama Var !!!
 
 Evde yıkadığınız halılar hem cebinize hemde sağlınızı olumsuz tetiklediğinizi biliyormuydunuz, evde yıkanan halılar kiri dibine doğru çeker ve halınızın tiplerinde çoğalmaya başlar ve sağlığınızı olumsuz etkiler. Evde elde yıkana halılarda sadece yüzelsel temizlik yapmış olursunuz. Biz Bahçeşehir Halı Yıkama olarak halılarınız siz yorulmadan derinlenmesine temizliyoruz.  Sağlıklı halılar Sağlıklı Temizlik için bizi arayınız.

Esenkent halı yıkama   bahçeşehir halı yıkama  bahçeşehir halı yıkama  fabrikası   bahçeşehir halı yıkama tesisi   Esenkent halı yıkama fabrikası    Esenkent halı yıkama tesisi     başakşehir halı yıkama  başakşehir halı yıkama fabrikası

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret148212