BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden BizBeylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden Biz?

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak neden mi biz? Halılarınızı %100 güvenle emanet edebileceğiniz bir firma olduğumuzdan dolayı gönül rahatlığıyla “BİZ” diyebiliyoruz.

Nasıl İletişim Sağlarsınız ?

Sitemizde belirtilen numaralara 7/24 istediğiniz saatte ulaşırsınız ve halılarınızı tertemiz ve hijyen şekilde teslim etmek üzere, ücretsiz servislerimizle kapınıza kadar gelerek teslim alırız.

Önceliğimiz Neden Müşteri Memnuniyeti ?

Müşteri memnuniyetinin sağlanması firmamızın en çok önem verdiği amaçlarından ilkidir. Bunun sağlanması gerek personelimizin yetiştirilmesiyle gerek halılarınızın temizliğine ve hijyenine tıpkı kendi halılarımız gibi önem verilmesiyle mümkün olabilmektedir. Fiyat belirlerken de müşteri memnuniyeti üzere hareket edilmekte, yılın farklı zaman dilimlerinde farklı kampanyalar oluşturularak, halı yıkamanın her keseye uygun hale getirilmesi amaçlanmaktadır. 

Aşamalardan Geçerek Hijyene kavuşur ?

Halı yıkama işlemi, halıların türlerine ve özelliklerine göre bazı farklılıklar gösterse de, genel olarak halının geçirildiği işlemleri açıklamamız mümkündür. Bu aşamalardan ilki halının tozunun alınmasıdır. Halının tozu alınma esnasında, Furkan  Halı Yıkama firmamızda özel tasarlanmış toz çıpma makineleriyle yapılmaktadır. Hassas yapıda olan halılar bu işlemden geçirilmemektedir.

Tozlar alındıktan sonraki ikinci aşamada halılar halı yıkama işlemine alınmaktadır.

Daha sonraki aşamada halılar son teknoloji tam otomatik halı yıkama makineleri ile yıkanarak halıları sıkma ve kurutma işlemine sıra gelmektedir. Bu işlem rulo tibi denilen sıkma makinelerinde sağlanmaktadır ve sonuç olarak halılar %95 oranında sudan arınmış duruma gelirler. Son olarak kalan % 5 oranındaki neminin kuruması için kurutma odalarına alınırlar. Kurutma odaları firmadan firmaya farklılıklar gösterse de, genel olarak kış aylarında da kullanılmak üzere hazırlanan özel odalardır. Halılar tam olarak kuruduktan sonra toz ve tüylerin alınması işlemi  ile  otomatik hav alma makineleriyle yapılmaktadır. Bu işlemin yapılma esnasında halıda leke kalmış mı diye kontrol edilirken, leke tespit edilmesi halinde, özel leke sökücüler yardımıyla leke çıkartılır.

En son işlem olarak da halıda koku oluşumunu önleyebilmek için halı parfümleme işlemi yapılırak, paketleme işlemine geçilir. Rolu halinde paketlenen halılar firma servisleri ile alınan adreslere teslim edilerek işlem sonlandırılır.

Halı Yıkamada Fiyat Politikası

Ücretleri belirleme esnasında müşterilerimizin gelir düzeyini de dikkate alarak buna uygun fiyatlar belirlemeye gayret edilmekte ve ayrıca her yıl yapılan değişik türdeki kampanyalar sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

Halılarınzın Alınması ve Teslimi

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınızın evlerinizden alınması da teslimi de 7/24 ücretsiz servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret145698