BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21

            Halı yıkama olarak sadece Büyükçekmece Halı Yıkama veya Büyükçekmeceye yönelik değil de istanbul Avrupa Yakasında ki tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe Bir Öncü firma olarak Büyükçekmece'de yerimizi almaktayız. Haftanın 7 günü sınırsız servis ağı ile büyükçekmece halkına en kaliteli hizmeti sorunsuz yerıne getirmekteyiz. Başta Büyükçekmece olmak üzere; Kumburgaz, Mimarsinan, Celaliye Kamiloba, Mimaroba, Çatalca,Tepecik, Tepekent ve silivriye kadar Büyükçekmeceye Bağlı tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz insan sağlığı ve memnuniyet derecesini son teknoloji makina ve ekipmanlarıyla işinin ehli ile yerine getirmekteyiz. 


Herkes Halı Yıkama işi yapabilir,ama Biz Fark yaratırız... Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak müşterı memnuniyetini en iyi ve itinayla yapmaktayız.
Nasılsa temizlik sağlımız için gerekli etkenlerden biriyse bizde bu temizlik kuralından vazgeçmemiz gerek, temizliğe önem verilmedikçe sık sık hastalanmaya ve sağlığınızı kötü yönden tetikler.Şimdi artık teknolojinin gelişmesi ve hizmet vermiş olduğumuz sektör ile rahatınızı bozmadan yerine getirmekteyiz. Sizden istedğimiz Herkes halı yıkama işi yapabilir ama önemli olan yapılan temizlik hem sağlınızı hemde değerli olan halılarınız zarar görmemesi seçim yaparken lütfen iyi tercih yapınız.

"Temizlik Her İnsanın Sahip Olması Gereken Bir Özelliktir."


Neden Halı Yıkamada Bizimle Çalışmalısınız?

*Son teklonoji makinalarla hizmet vermekteyiz.
*Memnuniyetiniz ve halılarınız fabrikamız gereği sigortalandırılmaktadır.

*Bitkisel halı yıkama şampuanları kullanmaktayız.
*Servislerimiz ücretsizdir.
*Her halı çeşitine göre yıkama
*dilediğiniz saat ve günde teslimat
*Güvenilir kadrosu ile hizmet vermekteyiz.     "Doğru sonuç, Doğru Tercihin Adresi"BİR HALI YIKAMA NASIL GÜVENİLİR OLABİLİR?

*Müşteri memnuniyeti önde tutmak
*Asım amacı kar değil,Müşteri memnuniyeti sağlamak
*Merdiven altı ve bunun gibi mahalle aralarında faaliyet göstermemek
*Kaliteli ürün ve personel çalıştırmak
*Sözün arkasında kalmak
*Fabrika halka açık olmak
*ISOO ve Diğer sertifikalar bulundurmak
*Havuz sistemi kullanmamak!!!
*Full otomatik makina ve techizat sağlamak...

Furkan halı yıkama fabrikası; işini en iyi şekilde yaparak 10 yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vererek yanınızda faaliyettine devam etmektedir.büyükçekmece halı yıkama  büyükçekmece halı yıkama fabrikası  büyükçekmece halı yıkama firması 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret137584