BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Esenyurt Halı Yıkama
(0212) 852 3921
- 0538 865 92 21
 

İstanbul’un gelişen ve gelişmeye devam eden kadim şehri Esenyurt mahallesi, temizlik ve halı yıkama sektörüne oldukça ilgi gösteren ve bu iki alana olan rağbet günden güne artış göstermektedir. Rağbetin bu denli olumlu artış göstermesi ne yazık ki beraberinde olumsuzluğuda ön plana çıkarıyor. Merdiven altı gibi alanlarda bilinçsizce yapılan halı yıkama işlemi ne yazık ki kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bizlerde bu tür olumsuzluğu engellemek ve müşteri memnuniyetimi en üst çıtaya taşımak adına burada yerimizi almaktayız. 2006 yılından beridir hizmet eden ve bu hizmeti daim kılarak günden güne gelişerek ve tüm yatırımlarını halı yıkama ve temizlik alanında yapan lider ve köklü altı yapımızla hizmet etmeye ve hizmete vermeye devam etmekteyiz.


Furkan halı yıkama
olarak başta Esenyurt ,Beylikdüzü, Avcılar ve Büyükçekmece olmak üzere tüm Avrupa yakasındaki ilçe ve mahallere halı yıkama hizmetimizi ücretsiz servis ağımız ile sürdürmekteyiz. Adreslerinizden alınan halılarınız her hangi bir karışıklık yaşanmaması adına numaralandırılır ve cinsine göre ayrıştırılarak tam kapasiteli halı yıkama fabrikamızda tam otomatik makineler bitkisel özlü şampuan ve yardımcı ürünlerle halılarınızı tek tek yıkayarak üzerinden bulunan kir ve lekelerden %100 arındırarak temizlemekteyiz. Temizlenen halılar kurutulup, kalite kontrolü yapıldıktan sonra ücretsiz servislerimizce adreslerinize teslim edilir.


Sizlerde halılarınızı keşke demeden, önce  Esenyurt halı yıkama  firması güvencesiyle temizleterek ilk günkü görünümüne şahitlik edebilirsiniz. Kurumsal alt yapımız ile daime müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışarak her türlü şikayet ve memnuniyeti dikkate alarak faaliyet göstermekteyiz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası


İçinde bulunulan dönem dolayısıyla temizliğe verilen önem git gide artmaktadır. Ayrıca mevsim değişiklikleri sebebiyle özellikle ev hanımları büyük bir temizliğe kalkışmaktadır. Bu temizliğin ilk sırasında da halılar gelmektedir. Her ne kadar günlük olarak süpürülüp silinse bile sürekli ayak altında basıldığı için yüzeydeki kiri ve çeşitlerine göre ayırmakta ve daha sonra yıkama işlemine geçilmektedir.


Evlerinizde temizlenen halılar ne kadar ve ne derece temiz ? Evlerinizde temizlenen halılar ne yazık ki istenen sonucu sadece yüzeysel olarak vermektedir. Bizler halı yıkama konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve tam teşekküllü ekip ve ekipmanlarla profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız tam otomatik makinalarda bir bir yıkanarak tüm bakteri ve mikroplardan arındırılarak tüm kir ve lekelerinden arındırılır. 

 Esenyurt halı yıkama firması Furkan Halı Yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız sağlık bakanlığına uygun olarak dizayn edilerek kurulmuş ve insan sağlığına uygun yıkama koşulları ile yıkanmaktadır. Sizlerde daha sağlıklı ve daha temiz bir halı yıkama firması arıyorsanız eğer Furkan halı yıkama  ile iletişim kurmanız yararınıza olacaktır. Uygun fiyat seçenekleri için bizi arayınız.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları


Esenyurt Furkan Halı Yıkama ailesi olarak sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayıp bunun yanı sıra, yorgan, battaniye, tül ve stor perde, koltuk ve yatak yıkama gibi bir çok alanda temizlik hizmeti  vererek markamızı en üst seviyelere çıkarmanın gururu ile günden güne büyümekteyiz. Sizlerde ucuza kaliteli halı yıkamak istiyorsanız bizi arayınız. Firmamıza ait halı yıkama videomuzu keyifle izleyebilirbiniz.

ESENYURT HALI YIKAMA'DA İŞİNİN EHLİ
ÇÖZÜMLER

 • Profesyonel ekip ve ekipmanlar
 • Ücretsiz servis
 • Kalite kontrol
 • Ekonomik fiyatlar
 • Her türlü temizlik alanında faaliyet
 • Whatsapp ile kendi halını izleme imkanı
 • Hızlı servis zamanında teslimat

Esenyurt Halı Yıkama müşteri memnuniyeti sağlayan tek firma olarak akıllarda yer edinmektedir. Vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinin arkasında kalarak müşteri memnuniyeti çabası içerisindeyiz. Halılarınızı halımız gibi görüp en uygun şartlarda ve insan sağlına uygun şampuanlarla yıkanır. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalınmadığı takdirde halınızı tekrar ücretsiz bir şekilde alınıp aynı koşullar altında yeniden ilaçlanıp yıkanmaktayız.


Halılarınızı Ne Sıklıkla Yıkatmalısınız?

   Düzenli ve profesyonel bir şekilde yapılan halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek çok daha uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız, mutlu ve sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Halı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın ne kadar sık kullanıldığı, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk ya da tüy döken evcil hayvan bulunup bulunmaması, evde yaşlı ya da hasta bireylerin olup olmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre artabilmekle beraber, alanında uzman pek çok kişi, halıların yılda en az iki kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir. Furkan Halı Yıkama olarak, bunu göz önünde bulundurduk ve fiyatlarımızı halılarınızı en sık şekilde yıkayabilmeniz üzere uygun tuttuk. Esenyurt halı yıkama olarak, halılarınız bizimle güvende ve ilk günkü gibi temiz.
 
Esenyurt Halı Yıkama Aşamaları 

 • Numaralandırma: Alınan halılarınız karışma veya kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırmak için yapılır.
 • Toz Alma: Her halı fabrikaya geldikten sonra yıkama öncesi tozu alınır buda halıların yıkama esnasında daha verimli bir şekilde yıkanmasına olanak sağlar
 • Yıkama İşlemi: Daha önce tozu alınmış ve ayrıştırılmış halılar tek tek farklı makina ve fırçalarla 2 defa ön kısmı 2 defa arka kısmı olmak üzere 4 defa farklı şampuanlarla yıkanmaktadır. 
 • Durulama İşlemi: Yıkanan halılar, halı sıkma makinasında %90 oranında sudan arındırılır.
 • Havalandırma ve Kurutma: Yıkanan halılar durulama aşamasından geçtikten sonra iyice kurutulması için kapalı ortamda kurutulur.
 • Paketleme ve Kalite Kontrol: Son olarak halılarınız toplanır ardından toz alma işlemi ile beraber paketlenip siz değerli müşterilerimize hazır konumda bekletilir.
 • Servis: Hazırlanan halılar sizlere teslim edilmeden önce aranıp bilgi alınır. Sizlerin vermiş olduğu saat ve günde sizlere teslim edilir.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret145697