BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama  (0212) 852 3921
- 0538 865 92 21
 

Halı yıkama, eskiden uzun zaman alan ve meşakatli bir iş idi. Ama artık halı yıkama makineleri ile farklı farklı her türden halı mükemmel bir şekilde temizlenebiliyor. Makine ile temizlenen halılar, elle temizlenen halılara göre çok daha derinlemesine hijyenik hale getiriliyor. Siz de Esenyurt halı yıkama arıyorsanız, doğru adresteniz ve bizi tercih edebilirsiniz. Bol referanslarımız ile halılarınızı en güzel şekilde temizleyip size tekrar ücretsiz servis ağımızla kapınıza kadar teslim ediyoruz.

  Sizlerde bugüne kadar bir çok halı yıkama firması ile çalıştınız ancak memnun kalmadınız. Şimdi halı yıkama ve temizlik konusunda kendini ispatlamış 2006 yılından beridir işini hakkıyla yapan lider konumda yerini göstermiş halı yıkama firması ile karşı karşıya kalmaktanız. Halı yıkamada kullanmış olduğumuz Era111 ve Eczacı başı ürünlerle hem doğa, hemde insan dostu sağlıklı ürünlerle halı yıkama işlemini yerine getirmekteyiz. Sizlerde Esenyurt halı yıkama ailesi ile tanışarak halılarınızı ilk günkü görünüme kavuşturabilirsiniz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası


İçinde bulunulan dönem dolayısıyla temizliğe verilen önem git gide artmaktadır. Ayrıca mevsim değişiklikleri sebebiyle özellikle ev hanımları büyük bir temizliğe kalkışmaktadır. Bu temizliğin ilk sırasında da halılar gelmektedir. Her ne kadar günlük olarak süpürülüp silinse bile sürekli ayak altında basıldığı için yüzeydeki kiri ve tozu içine çeker. Bu sebeple ne kadar uğraşılsa da etkili ve derinlemesine bir temizlik söz konusu değildir. Bu durumda yardıma ilk koşan halı yıkama firmalarıdır. Son zamanlarda bu sektörde de bir artış söz konusudur. Çünkü halılarını yıkama durumu veya uygun alanı olmayan, çalışan kadınların başvurduğu ilk seçenektir, halı yıkama firmaları.

Son zamanlarda birbirinden farklı halılar üretildiği görülmektedir. Bunların yıkama talimatları da farklılık göstermektedir. Bu yüzden halı yıkatırken ilk dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Kapınıza gelen firma yetkilisine eğer halınızın garantisi varsa bakılarak yıkama talimatları verilmelidir. Bu durum belirtildiği takdirde halınızda bu şartlara uygun yıkanacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise halınızın özel yapım bir halı ya da el dokuma tarzı halılar olmasıdır. Bunlar belirtilerek halıların zarar görmeden yıkanmasını sağlanabilir. Gelelim halılar nasıl yıkanıyor, yıkanırken nelere dikkat ediliyor... Halıların modeline göre birçok farklı yıkama türü bulunmaktadır. Firma yetkilileri halılarınızı aldıktan sonra bunları inceleyerek çeşitlerine göre ayırmakta ve daha sonra yıkama işlemine geçilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları

Evde Halı Yıkama Yerine Neden Profesyonel Halı Yıkama ?

Evlerde, profesyonel olmayan kişiler tarafından kullanılması için tasarlanan halı yıkama makineleri günlük rutin temizlik için tercih edilebilir, ama derinlemesine temizlik için profesyonel makinelerin kullanıldığı halı yıkama firmaları ile iletişime geçmek gerekir. Esenyurt halı yıkama firması Furkan Halı Yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Bizim kullandığımız halı yıkama makineleri, halının içine işlemiş derin kirler için en iyi çözümdür. Leke çıkarıcılar ile desteklediğimiz halı yıkama hizmetimiz ile lekelerin birçoğu da çıkarılabiliyor. Böylece halınızın uzun yıllar dayanabilir, temiz görünür ve hoş kokar. Halı yıkama, hem yer halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızı temiz tutmak için en iyi yoldur.
           

     Çok fazla kalabalık olmayan evlerde bile halılar kirlenir, tozlanır, gıda döküntülerine, bakterilere ve daha başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Esenyurt halı yıkama olarak halıları düzenli olarak süpürmenin yüzeysel temizleme için etkili olduğunu biliyoruz, ama derinleme temizletmek için halınızı profesyonelce yıkatmanızı öneririz. Halının yüzeyinin altında biriken zararlı maddeler ve bakteriler ancak profesyonel yıkama ile temizlenebilmektedir.


Esenyurt Halı Yıkama'da Toz Alma İşlemi

    Halı yıkama alanında en son teknolojik yeniliklere sahip firma olarak akıllarda yer edinmektedir. Sektörün en iyi bilgisayar programlı halı yıkama, toz alma makinası ve özel kurutma odası ile halı, perde, yorgan ve battaniye yıkama gibi birçok ayrıcalıklı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Halılarınızın yıkama işlemi yapılmadan önce  cinsine göre ayrılıp toz alma işlemine tabi olur. Dakikada 10.000 titreşime sahip otomatik makinalarda halılarınızın tozu en ince ayrıntısına kadar alınır. Toz ve mikroplardan arındırılır. Ardından firma bünyesinde yer alan tam donanıma sahip halı yıkama makinasında yıkanır. ESENYURT HALI YIKAMA'DA İŞİNİN EHLİ ÇÖZÜMLER


 • Profösyonel ekipman ve elemanlar
 • Ücretsiz servis
 • Kalite kontrol
 • Ekonomik fiyatlar
 • Her türlü temizlik alanında faaliyet
 • Whatsapp ile kendi halını izleme imkanı
 •  Hızlı servis zamanında teslimat

Esenyurt Halı Yıkama müşteri memnuniyeti sağlayan tek firma olarak akıllarda yer edinmektedir. Vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinin arkasında kalarak müşteri memnuniyeti çabası içerisindeyiz. Halılarınızı halımız gibi görüp en uygun şartlarda ve insan sağlına uygun şampuanlarla yıkanır. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalınmadığı takdirde halınızı tekrar ücretsiz bir şekilde alınıp aynı koşullar altında yeniden ilaçlanıp yıkanmaktayız.


Halılarınızı Ne Sıklıkla Yıkatmalısınız?

   Düzenli ve profesyonel bir şekilde yapılan halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek çok daha uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız, mutlu ve sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.
Halı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın ne kadar sık kullanıldığı, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk ya da tüy döken evcil hayvan bulunup bulunmaması, evde yaşlı ya da hasta bireylerin olup olmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre artabilmekle beraber, alanında uzman pek çok kişi, halıların yılda en az iki kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir. Furkan Halı Yıkama olarak, bunu göz önünde bulundurduk ve fiyatlarımızı halılarınızı en sık şekilde yıkayabilmeniz üzere uygun tuttuk. Esenyurt halı yıkama olarak, halılarınız bizimle güvende ve ilk günkü gibi temiz.
 

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

 
 • Numaralandırma: Alınan halılarınız karışma veya kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırmak için yapılır.
 • Toz Alma: Her halı fabrikaya geldikten sonra yıkama öncesi tozu alınır buda halıların yıkama esnasında daha verimli bir şekilde yıkanmasına olanak sağlar
 • Yıkama İşlemi: Daha önce tozu alınmış ve ayrıştırılmış halılar tek tek farklı makina ve fırçalarla 2 defa ön kısmı 2 defa arka kısmı olmak üzere 4 defa farklı şampuanlarla yıkanmaktadır. 
 • Durulama İşlemi: Yıkanan halılar, halı sıkma makinasında %90 oranında sudan arındırılır.
 • Havalandırma ve Kurutma: Yıkanan halılar durulama aşamasından geçtikten sonra iyice kurutulması için kapalı ortamda kurutulur.
 • Paketleme ve Kalite Kontrol: Son olarak halılarınız toplanır ardından toz alma işlemi ile beraber paketlenip siz değerli müşterilerimize hazır konumda bekletilir.
 • Servis: Hazırlanan halılar sizlere teslim edilmeden önce aranıp bilgi alınır. Sizlerin vermiş olduğu saat ve günde sizlere teslim edilir.


 Sizlerde Esenyurt Halı Yıkama'da Halılarımı yıkatmak istiyorum, işimi şansa bırakmak istemiyorum diyorsan bize ulaşın !!!


esenyurt halı yıkama   esenyurt halı yıkama fabrikası    esenyurtda halı yıkama     esenyurt halı yıkama firması 
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret86174