BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21

Halı yıkama bir kalite ve deneyimli çalışma işidir. Bahçeşehir Halı Yıkama olarak sizlerin işlerini kolaylaştırmak için burada yerini almaktadır. Tam donanımlı tesisi ve tecrübeli kadrosuyla işimizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Halı yıkamadaki yöntem, temizlik için kullanılan malzeme ve profesyonellik halının ömrünü uzatır. Ancak aksi durum halılarınızın kullanım sürelerini git gide düşürerek çabuk eskimesine neden olur. Bu nedenle sizler bu duruma mahal vermeden bizim ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile halılarınızı hiçbir zahmet çekmeden gündelik işlerinizden geri kalmadan rahatlıkla halledebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları     

Halı yıkama fiyatları hususunda müşterilerinin tarafında yer alan Bahçeşehir Halı Yıkama olarak bizimle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Gerek su israfından gerek ise zaman israfından kurtulmak bizim ile mümkündür. Siz değerli müşterilerimizin her fikir ve görüşleri doğrultusunda hareket edip zamanlamamızı ona göre yapıp teslimatı süre sürede gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede bayramlarda, özel günlerde, misafir gelmeden hemencecik halılarınız sizlere teslim edilmektedir. Siz de istediğiniz zaman yıkanmış ve hoş koksun diye parfümlenmiş halılarınızı kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri sizlere ekonomik fiyatlar ile sunarak her bütçeye hitap etmesi amaçlanmıştır. Böylelikle siz de halılarınızı uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Teknik Donanımlar İle Halı Yıkama

Teknik donanım bakımından herhangi bir eksiği olmayan bünyemiz ile her türlü halılarınız itina ile yıkanır. Yıkanma, durulanma ve kurulama aşamasında bir sorunla karşılaşmadan paketleyip sonra halı teslimini yapan bünyemiz ile farklı ve ne kadar hızlı olduğumuzu siz d anlayın. Lekeden, kirden, mikroptan, bakteriden ve tozdan arındıran yıkamamız ile içiniz güven olarak halılarınız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Halı Yıkamadaki İlk Adres

Halı yıkamada akla gelen ilk isimlerden olan Bahçeşehir halı yıkama olarak sizlere öncelikle samimiyetimizi ve güler yüzümüzü sunmaktayız. Sizler de halılarınızdaki temizliğin farkına varmak istemez misiniz? Elbette bizim ile varabilirsiniz. 

Teknolojik her gelişmeden yararlanarak donanımlarımızı buna uygun olarak yapılandırarak kusursuz bir yıkama ve kurulama gerçekleştirmekteyiz.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkamada birçok dikkat edilmesi gereken madde bulunmaktadır. Bu durum halılarınızın tertemiz yıkanması ve kullanıma hazır olması için gerekmektedir. Bu maddeler:

  • Halıdaki leke odaklı olarak yıkanması gerekir.
  • Halıların üstündeki kirlerin alınıp alttaki kirlerin alınmaması sorun oluşturur. Bu da halının tam temizlenmediğini gösterir.
  • Halılar güzel bir şampuanlama ister. Yoksa halılarınız sertleşir ve zamanla ayaklarınıza batar.
  • Mutlaka uygun kurulama yapılmalıdır. Bu da yapılmazsa halılarınız normalin daha erken eskir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret148207