BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Büyükçekmece Halı Yıkama

 

Büyükçekmece halı yıkama denince akla ilk gelen firmalar arasında hiç kuşsuz yerimizi almaktayız.Gerek google arama motorunda gerekse sosyal medya platformlarında hedef kitle haline gelmiş bulunmaktayız. Bizleri bugünlere taşıyan en önemli etken şüphesizki; kalite ve titizlik olmuştur. Çünkü bizler halı yıkama profesyonelleşmiş ekip ile faalliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Halılarınızı iyi kötü ayrımı yapmadan hepsi tam otomatik makinelerde el değmeden tamamen bitkisel özlü ürün kullanarak yıkama işlemi yapılmaktkadır. Halılar sağlık bakanlığı onaylı Era 111 şampuanları ile ilk günkü temizliğine kavuşturularak sizlere uygun gün ve zamanda ücretsiz servislerimizce kapınıza teslim edilir. 
 
 Sizlerde halı yıkama arayışına son vererek işini seven ve işine saygı gösteren son derece modern ve teknolojik alt yapıya sahip lider firma ile çalışmak ister misiniz? Çalışmalarımızın tamamı müşteri odaklı olup son derece titizlikli gerçekleştirilmektedir. Halılarda bulanan çay, kahve ve vişne lekeleri gibi istenmeyen türde görünteleri ortadan kaldırarak halılarınızı ilk günkü temiz şıklığına kavuşturmaktayız. Sizler de Büyükçekmece halı yıkama ailesi ile tanışarak halı yıkama arayışına son verebilirsiniz.

 


Halı yıkama servisinde kullanılan hizmetlerimiz, bünyemizde bulunan personellerimiz alanında fiili ehliyete sahip personellerden oluşmaktadır. Halı temizleme konusunda uzmanlardan oluşan olağanüstü bir kadronun idamesiyle gurur duymaktayız. Her yeni çalışanımız; halı fiber bileşenleri, leke çıkarma teknikleri ve ekipmanın işletimi konularında yoğun eğitim alır. Eşsiz temizleme sistemi ve çalışan özveri kombinasyonunun başarımızın anahtarlarıdır.

Aynı zamanda yüksek müşteri hizmetleri ve iletişim standardına sahibiz. Uzmanlarımız her zaman fiyatlandırma seçeneklerini, leke çıkarma, halı temizleme ipuçlarını ve temizleme işlemini size açıklamaktan mutluluk duyar!

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası 

Büyükçekmece halı yıkama olarak fabrikamızda halılarınız yıkama öncesi ve yıkama sonrası toz alma ve çırpma işleminden geçmektedir. Daha verimli ve kaliteli yıkama sonuçları elde etmek için gerekli koşulların başında toz alma işlemi gelmektedir. Halılarınız tesisimizi geldikten sonra cinsine göre ayrıştırılır ve otomatik makinelerde ölü deri, toz ve bakteri gibi istenmeyen türden oluşan parazitlerden uzaklaştırılır ve ardından yıkama işlemine alınır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız kalite kontrol işleminden geçerek yeniden tozu alınarak hazır hale getirilir. Sizlirde halılarınızı doğru yerde doğru adımlarla yıkatmak istiyorsanız bize ulaşın.

Büyükçekmece Halı Yıkama Tesisi Büyükçekmece Halı Yıkama olarak işimizin ehli olarak ve son sistem techizat araçlarla halı yıkama , halı kurutma ve kalite kontrol gibi işlemleri ayrı ayrı makinalarda yerine getirmekteyiz. Halı Sıkma Makinası yıkama sonra gerçekleşen, halı kurutma işlemidir. Halı sıkma yada kurutma makinası halınızı % 90 - 95 oranında kurutmaktadır ve ardından kirli sudan arındırılan halılar temiz iski suyu ile duralama yapılır.

Halıda Leke Çıkarma 
Şarap, çikolata veya kir gibi fark edilebilir halı lekeleri, tüm odanın görünümünü ve hissini azaltabilir. Bu lekeleri kendi başınıza temizlemek zor olacaktır. Sadece evde kullanılan temizleyiciler ve kağıt havlularla lekeleri tamamen çıkaramayabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama temizlik hizmetlerimiz güçlü teknoloji, endüstri lideri leke çıkarıcı teçhizat, özel olarak formüle edilmiş leke çıkarıcı deterjanlar ve deneyimlerini kullanmaktadır. Profesyonel teknisyenlerimiz her türlü leke ile ilgili tecrübeye sahiptir. 

Büyükçekmece Halı Servisi
Büyükçekmece Halı Yıkama İstanbul Avrupa yakasında başta Büyükçekmece ve diğer tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağımız ile hizmet vermekmeteyiz.


Profesyonel Hizmetlerimiz Arasında Biz

Halılarınız, Büyükçekmece halı yıkama  ekip , ekipmanı ve teknikleriyle deneyime sahip eğitimli servis teknisyenleri ile güvende!

 • Personel işimizin temel taşıdır ve hizmet kalitemizden % 100 memnun kalacağınızdan eminiz.
 • Özel halı koruyucuları ve deodorant hizmetimiz çok beğeniliyor.
 • İvedilik arz eden durumlara özenle hassasiyet gösteriyoruz.
 • Servis sonrası halıların hızlı bir şekilde kurumasına izin veren benzersiz bir emülsiyon sistemine sahibiz.
 • Tüm temizlik hizmetleri için ücretsiz olarak bize danışabilirsiniz.
 • Size söylenen dışında ekstra bir maliyet talebinde bulunmuyoruz.

Peki, evinize değer katan halılarınız için neden bize güvenmelisiniz ?

 • Şirketimiz, çalışanları evinizde ve eşyalarınıza zarar vermeden güvenli şekilde ürününüzü teslim alır.
 • Çalışan eğitimi, arka plan denetimleri ve şirket sigortamız sorunsuzdur.
 • Temizleyicilerimiz, evcil hayvan dostudur ve çocuklar için güvenlidir.
 • Temizlik işlemi sırasında kullanılan temizlik çözeltilerimiz sağlığa uygun organik ürünler ve ekipmanlardan oluşur.
 • Tüm temizlik sistemlerimiz ve endüstri ekipmanlarımız testlerden yüksek derecelendirme ile geçmiştir.

büyükçekmecede halı yıkama      büyükçekmece halı yıkama firması 

     büyükçekmece halı yıkama          Büyükçekmece halı yıkama fabrikası 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret145698