BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması


BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FİRMASI


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21

 Firmamız halı yıkama alanında geliştirdiği kendine has yöntemlerle ve sürekli yaptığı yatırımlarla hizmet kalitesini her gün daha ileri düzeylere taşımaktadır. En büyük önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ile birlikte insan sağlığı açısından uygun ve hijyenik ortamlar sağlayabilmektir.


Beylikdüzü halı yıkama genel merkezimiz olmak üzere birçok ilçede şubelerimiz mevcuttur. İstanbul’un hangi ilçesinde ya da semtinde olursanız olun hizmetlerimizden yararlanabilme fırsatına sahipsiniz. 

Teknoloji Desteği ve Uzman Personeller

Halı yıkama firmamızın sizlere sunmakta olduğu güveni iki şekilde sağlamaktayız. Yatırımlarımızı her geçen gün arttırmakta olduğumuz teknolojik ekipmanlarımızın desteği ile halılarınız güvende olurken bizim de işimiz kolaylaşmaktadır. Sizlere sağlamış olduğumuz güvenin temelini oluşturan ikinci katman ise uzman personelleri bünyemizde bulunduruyor olmamız ve personellerimizin seminerler aracılığı ile gelişmeler hakkında bilgilendiriliyor olmalarıdır. 

Personellerin Önemi

Kapınızdan halınızı almaya ve teslim etmeye gelen personelimizden tutun da son teknoloji özelliğine sahip halı yıkama makinelerimizi kullanan ve halıların kurutulma aşamasına gerekli donanımları kullanan personellerimizin tamamı işlerinde eğitimli ve uzamandırlar. Belki halı yıkama konusunda da uzman personeller mi olurmuş düşüncesini benimseyen kişiler olabilir. Ancak işin aslı öyle değildir. Bizim işimiz her ne kadar basit görünüyor olsa da en ufacık bir hata sebebi ile oldukça değerli bir halının kullanılamaz hale gelmesine sebep olunabilir. Veya kurutma aşamasında kullandığımız cihazlardan sadece bir tanesinin zamanında açılıp zamanında kapatılmaması sonucu oldukça kötü kokulu bir halıyı teslim alabilirsiniz.

        "Güven Şans Eseri Kazanılmaz"

Faaliyetlerimiz  Beylikdüzü halı yıkama bölgesinde siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Bizlere teslim edeceğiniz halıların yıkanmasında kullanılan deterjanlardan, yıkama sırasında kullanılan makinelerin ayarlarına kadar her konuda bizlere güvenebilirsiniz. Bizler işimizi şansa bırakmayız.

Müşteri Memnuniyeti Analizi Nerde Başlar Nerde Biter?

Müşteri memnuniyeti anlayışımız siz taleplerinizi bizlere bildirirken başlar ve halılarınızı kullanım sırasında da devam eder. Telefon aracılığıyla bizlere bildirdiğiniz talepleriniz (görüş ve önerileriniz de dahil) dikkatli ve ilgiyle dinlenir. Gerekli işlemler için hemen başlanır. Müşteri memnuniyet analizimiz, sizlerin halılarınızı kapıdan teslim almanız ile bitmez. Sizlere teslim etmiş olduğumuz hijyenik ve temiz halılarınızı kullanım süresince de devam eder.

Firmamızın, Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasından sıyrılarak zirvede ve en çok tercih edilenlerin başında yer almasının sebepler tüm yukarıda bahsetmiş olduğumuz detaylarda saklıdır. Müşterilerimizin memnuniyetlerinde olumlu dönüşler sağlayan diğer yapı özelliğimiz ise yeniliklere açık olan sistemimizdir. Yenilikleri takibatımızı sadece Türkiye için dar bir alana sınırlandırmıyoruz. Kendi sektörümüzde yaşanan mevcut son gelişmeleri ve yenilikleri gözlemlerken bakışımızı tüm dünyaya çeviriyoruz. Öğrendiğimiz, duyduğumuz yenilikleri gözden geçiriyor, test ediyor ve sonucunu olumlu bulduğumuz taktirde sistemimize dahile diyoruz.  Testlerimizin hepsi olumlu neticelenmiyor. Kimi deneylere yatırım yapıp bütçe ayırmamıza rağmen uygulanamaz bulmamızı gerektiren sebepler varsa sistemimize dahil etmiyoruz.

 

 

"HALI YIKAMA BİR UZMANLIK İŞİDİR. Bırakın bu işi biz yapalım Siz keyfinizi sürün"
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret146923