BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması
    

  Halı  yıkama deyip geçmemek lazım halılar sizin kalitelinizi yansıtır. Halılar günde yaklaşık 1000 ve 2000"ne yaklaşık ölü makteri ve tozları haps eder gözle görünmeyen mikroplar sizin sağlınızı ve üzerinde emekleyen çoçuklarınıza ciddi olumsuzlaklara yol aşarak sağlığınızı tetikler. Nasılsa insanoğlu kendi verdiği özen ve hassasiyeti günümüzde halılara ve temizliğe vermemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile artık hiç yorulmadan bir telefonla bütün temizlik işlerini hal edebiliyor,sizin yapmanız gereken bizi arıyarak arkanıza yazlanarak keyfinizi sürmek olacaktır. 


Furkan Halı Yıkama işini en kalite şekilde yaparak bütün temizlik işlerinde yanınızda oluyor başta halı yıkama, daire temizliği ,günü birlik daire temizliği,inşaat temizliği, stor ve zebra perde temizliği ve yorgan-battaniye temizliği gibi birçok alanda geniş faaliyetlere imza atarak İstanbul Avrupa Yakasında Birİnci olarak müşteri memnuniyeti ve sayısını en üst basamağa,siz değerli müşterilerimiz sayesinde taşımıştır.

  

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması"nı dileğiniz zaman arıyabilir ve Bilgi alabilirsiniz sitemiz üzerindeki  İLETİŞİM butonunu tıklıyarak herhangi bir numaradan bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti titiz bir şekilde sunarak sizleride Büyükçekmece Halı Yıkama Firması ailesine katarak sayımızı ve markamızı sizler sayesinde bir adım daha öne taşımaktayız. Bizlere ilk yıkamadan sonraki yıkamalarınızdan %10 iskonto yaparak her yıkamanızda indirim uygulamaktayız. Detaylı Bilgi için bize ulaşınız.   Büyükçekmece Halı Yıkama  Büyükçekmece Halı Yıkama  Fabrikası   Büyükçekmece Halı Yıkama  Firması 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret145693