BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama  


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21

Avcılar halı yıkama, halılarınıza gereken değeri vermek, onları ilk günkü temizliğinde kullanımınıza hazır halde sunmak ve herhangi bir ilave maliyet ortaya çıkmasını engellemek adına çalışmaktadır. Evlerin gerek dekoru tamamlamak gerek ise tabandan gelen soğukları engellemek ve üzerinde rahat vakit geçirmek için kullanılan halılarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkında olarak, en az sizler kadar özen gösteriyoruz. Evin içindeki kötü görünümü ortadan kaldırırken aynı zamanda gönül rahatlığı içerisinde üzerinde vakit geçireceğiniz halıların temizliğini sizlere sunmaktayız.

Avcılar Cihangir Halı Yıkama

Avcılar Cihangir halı yıkama olarak sizlere en iyisini sunmak adına dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz irtibat adreslerimizde sizleri bekliyoruz. Halılarınızın yıkanmaya ihtiyaç duyması halinde bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bu aşamada firmamız;

 • Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize halıları teslim almak için gelmektedir.
 • Halılarınızın kir ve leke kontrolünü birlikte yaptıktan sonra güvencemiz altında halılarınızı telim alıyoruz.
 • Halılarınızı özenli bir şekilde araçlara yerleştirdikten sonra yıkama alanımıza götürüyoruz.
 • Halıları öncelikli olarak cinslerine göre ayrıştırıyoruz.
 • Aynı grupta bulunan halılarının kir ve leke tespiti yaparak kullanılacak olan deterjan ve yöntem seçimini gerçekleştiriyoruz.
 • Öncelikle halılarınızdaki kaba kir ve tozları ayrıştırıyoruz.
 • Özel olarak seçmiş olduğumuz deterjanlar ile Avcılar cihangir halı yıkama olarak halılarınızı yıkıyoruz.
 • Özenle yıkadığımız halıları kurutma işlemi için gerekli bölüme alıyoruz.
 • Kuruyan halıları kaliteli malzemeler ile herhangi bir dış etken tarafından olumsuz olarak etkilenmesini önleyecek şekilde paketliyoruz.
 • Halılarınızı belirttiğiniz adreste birlikte son kontrollerini yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Halı yıkama sürecinin başından sonuna kadar hassasiyet içerisinde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde ilk olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktayız. Bu nedenle halının temizliğinde beğenmediğiniz bir durum olması halinde yıkama sürecini en başa alarak, halılarınızı sizlerden onay gelene kadar yıkamaya devam ediyoruz.
Avcılar Halı Yıkama Fabrikası 

Avcılar halı yıkama fabrikası geniş bir alanda standartları tam olarak yerine getirmek için kurulmuştur. Fabrikamız yıllara uzanan tecrübeyi her geçen gün gelişen teknoloji ile bir araya getirerek kusursuz şekilde yıkama hizmeti vermektedir. Toz alma, yıkama ve kurutma alanlarının farklı yerde tutarak yıkama esnasında işlem karışıklığını önlemekte, temizliğin daha iyi olmasını sağlamaktadır. Firmamız fabrika alanında kullandığı teknolojik makineler ile yıkama sürecinin en hızlı olarak tamamlamaktadır. Ayrıca Avcılar halı yıkama fabrikanın her alanından profesyonel personel ile hizmet vererek yıkama işlemi esnasında herhangi bir aksaklığın oluşmasını engellemektedir.

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak halıların hem maddi hem de manevi değerini koruyucu önlemler alarak, halıların uzun süre aynı temizliğinde kullanılmasını sağlamaktayız. Firmamız halı yıkama konunda fabrika içerisinde sağlığı tehlikeye atacak hiçbir malzeme ve deterjan kullanmamaktadır. Fabrika içinde halıların en son hali kalite kontrol ekipleri tarafından kontrol edilmekte olup, teslimattan önce bütün sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Avcılar Halı Yıkama Firması 

Halıların istenen temizlik ve hijyene ulaşması için piyasa koşulları göz önüne alındığında Avcılar halı yıkama firması arasında en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Gerek kullandığımız tüm malzemenin kalitesi, gerek yaptığımız işlemlerin bütünü ve gerek ise zaman kaybını önleyici çalışmamızı bir araya getirerek doğru fiyatlandırma yaparak müşterilerimizin bütçeleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Halı yıkama konusunda başlangıç fiyatı yanıltıcı olduğundan işlemler neticesinde ortaya çıkacak olan zararlar müşteri açısında yeni bir maliyeti ortaya çıkarmaktadır. Ancak firmamız teslim alınan halının geçeceği tüm süreçteki aşamaları için garanti sunmakta ve oluşabilecek olumsuzluklar karşısında tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. bu anlamda ilave maliyet çıkarmak yerine halıları müşteri isteğine göre yenisi ile ya da ücret takdimi yapmaktadır.

Avcılar halı yıkama kapsamında müşteri beklentilerine cevap vermeyi hedef haline getiren firmamızın yapmış olduğu tüm işlemlerin görsellerine ulaşabilir, gerekli bölümleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız çerçevesinde halı yıkama konusunda hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz tarafından gerek hizmetimiz gerek ise malzeme kalitemiz hakkında vermiş olduğu referanslara göz atabilirsiniz. Avcılar halı yıkama temizlik konusunda tüm sorularınıza müşteri destek ekibimiz ile mümkün olan en kısa süre içerisinde net ve eksiksiz cevaplar vererek aklınızdaki bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Huzur ve güven içerisinden alabileceğinizi bir halı yıkama hizmeti ile sizleri buluşturuyoruz.

Verdiğiniz firmaya göre değişen birkaç çeşit halı yıkama şekli bulunmaktadır.

 • İlk olarak halılarınız süpürme ya da silkme işleminden geçmektedir.
 • Güçlü vakumlu süpürgelerle halılarınız kaba kir ve tozlardan arındırılır ya da silkme ve vurma işlemleri şeklinde de yapılabilir.
 • Kaba tozlarından arındırılan halı, yıkama odalarına alınır.
 • İlk olarak halınızın model ve türüne uygun şampuanlar dökülerek halıda biraz bekletilir ve yumuşaması sağlanır.
 • Ardından bir yıkama yöntemi olan otomatik makinelere koyulur ve makineler özel fırçalarla köpürterek yıkama işlemini gerçekleştirir.
 • Köpürüp durulanan halılar makinenin diğer tarafından temizlenmiş olarak çıkar.
 • Daha sonra farklı bir makineyle sıkma işlemi gerçekleştirilir ki halıya emilen fazla sular kuruma esnasında aşağı akıp halının sararmasına neden olmasın.
 • Sıkma işleminin ardından ise halılar yine her firmada değişiklik gösteren kimi zaman dışarıda kimi zaman kurutma odalarında bulunan tellere asılarak halının kuruması beklenir.
 • Bir diğer halı yıkama şekli ise yine aynı şekilde halının türüne göre dökülen dezenfektanların ardından bu sefer firma çalışanları gerekli malzemeleri (fırça, sıyırtgaç, ucu bez şeklinde olan fırçalar) alarak kendileri yıkama işlemine koyulurlar.
 • Halı öncelikle bolca köpürtülerek temizlenir. Zor lekeler varsa firmaya ait ilaçlar sıkılarak bu kirlerden de arındırılır.
 • Ardından bol su ile durulanır. Sıcak ya da soğuk su kullanılabilir. Ancak sıcak su kullanmak kirlerin daha çabuk ölüp çıkmasına kolaylık sağlayabilir.
 • Durulanıp temizlenen halı yine sıkma makinesine gönderilir ve iyice sıkılması sağlanır.
 • Daha sonra ise uygun kurutma alanına alınarak kuruması beklenir.
 • Yıkamada dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi de halıların kenarlarında bulunan (her halıda olmayabilir) saçaklardır. Bunların yıkama esnasında kopmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıyeten özel fırçalar kullanılarak yönüne göre fırçalanmalı ve oranın temizliğine de önem verilmelidir.
 • Gelberi tekniği kullanılarak hav arasından çıkan kirler de arındırılabilir.
 • Yıkama işlemi bittikten sonra mutlaka bir kalite kontrol aşamasından geçmelidir. Halı üzerinde kalan ya da çıkmayan lekeler var ise gereği yapılmalı, çıkmıyorsa tekrar yıkanmalıdır.
 • Ardından kuruyan halılar otomatik makinelerle poşetlere sarılarak teslim edilmelidir.
 • Özel dokuma, yün gibi halıları yıkamaya verirken mutlaka modeli ve yıkanma şekli firmaya bildirilmelidir.
 • Bu farklı halılar yıkanırken zarar görmemesi için hızlı yıka-hızlı durula tekniği kullanılabilir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret145696