BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama  


(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21                      
  Farklı firmalar ile halı yıkatmak  için araştırma yapmanız gerekir. Çünkü halıda kullanılan maddelerin insan sağlığına zarar vermemesi ve halının çürümemesi için yapılması gereken yıkama işlemi titizlik ve dikkatle yapılmalıdır. Bu nedenle de tercih edilen firmanın önemi büyüktür. Yanlış bir firma tercih etmeniz hem para hem de zaman kaybetmenize neden olur. Kullanılan malzemelerin kalitesi, temizlik işlemi gibi önemli detaylar yapılan işlemin de kalitesini ortaya çıkarır. Avcılar halı yıkama  bu konuda oldukça dikkatli tutumu ile halılarınız için en özel ortamları yaratmaktadır. Renk atımını önleyen su sıcaklığı, halıda kopmalara ve kenarlarında oluşacak kırılmalara yol açabilecek yanlış sıkma işlemlerine karşı titiz davranan firmamızı her zaman halınızın değerini bilerek iş yapar.

Yün ve Diğer TümHalılarınız Uygun Koşullarda Yıkanır.

Titizlikle yapılan işlemlerde özellikle kalitesi yüksek olan ve değerli olan halılar farklı işlemler yapılarak yıkanmalıdır. Isparta ve diger tüm halılarınız renk atımına müsait olan gerçek iplerle dokunduğu için su ısısı ve sıkma, kurutma işlemlerinde dikkat edilmelidir. Renklerin birbirine karışmaması ve halının tüy dokusunda sertleşme olmaması için köpürmeyen ve kaliteli ürünler kullanmak gerekir. Fazla ısı ile tüylerinde yapışma görülebilecek bu halıların durulama sırasında bol temiz su kullanılmalı ve deterjan atıklarından tamamen arındırılmalıdır. İşte bu yüzden Avcılar Halı Yıkama yı seçmeniz çok önemlidir. Evlerimizde çoğunlukla kullandığımız bu tip halılar elde yıkamakta zorlandığımız cinstendir. Bu yüzden mutlaka Avcılar halı yıkama şirketi ile tanışmalısınız.


Avcılar Halı Yıkama Firmamızda Halı Kurutmakta Çok Önemli

Yıllara deneyimini veren firmamız artık bu konuda yapılması gereken bütün yıkamaların ehli olmuştur. Doğru kararlar vererek başlatılan yıkama sonrasında havadar ve kötü kokulardan uzak kurutma salonlarımızda halılarınız küflenmeye ve nemden dolayı oluşan kötü kokulara karşılık titizlikle kurutulur. Halıda en önemli safha olan halı kurutma aşaması bir halının yıkanması ne kadar güzel olursa olsun kurutması iyi olmadığı sürece hiçbir işe yaramaz. İyi kurumayan halılarda zamanla kötü bir oluşur ve asla bu kokuyu silemezsiniz. Bütün halılar için çok önemli olan bu durum firmamız tarafından asla göz ardı edilmez.

Avcılar halı yıkama

"Halınız üzerinde kalıcı olmaması gereken deterjan atıkları izleri ve kötü kokuları hissetmek istemiyorsanız bizimle çalışmanız en iyi seçim olacaktır. Güvenilir gibi duran her firmaya fiyat konusunda da aldanarak halılarınızı teslim etmemelisiniz. Halınızı bir ömür boyu kullanmak seçtiğiniz firmanın elinde olacaktır."
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret70959
CORONA VİRÜSÜ SEBEBİ İLE YÖNETİM MÜDÜRÜNÜN ALMIŞ OLDUĞU KARAR DOĞRULTUSUNDA 18.03.2020 30.04.2020 TARİHİNE KADAR HALILAR SON DURULAMA İŞLEMİNDEN SONRA SİRKE SUYU İLE DEZENFEKTE EDİLİP TEKRANDAN DURULANACAKTIR.