BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beykent Halı Yıkama

 


     (0212) 853 60 02  &  (0544) 684 94 12

  Beykent halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatta kalite hizmet sözü vermekteyiz. Tesisimiz tamamen kapalı alan üzerine kurulu fabrikasyon sistemi ile faaliyet göstermektekdir. Fabrikamızda makinalarımız tam otomatik son teknoloji ile faaliyetini sürdürmektedir. Halılarınızı bitkisel özlü (Era 111 - Eczacı Başı ) şampuanları ile yıkama işlemini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Sizlerde Beykent halı yıkama ile çalışarak halılarınızı gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz. 

Halı Yıkama İşlemi
 

Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olup, daima gelişen alt yapısı ile tam donanımlı tesisiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız günden güne kiri mikrobu içine hapsederek sağlınızı ve evinizin hijyenini bozmaktadır. Biz halı yıkamacılar olarak yılda en az 2 defa halı yıkatmanızı öneririz. Sizlerde halılarınızı Beykent halı yıkama ile tanıştırarak ilk günkü görünüme temizliğine kavuşturabilirsiniz.

               Halı Yıkama Aşamaları

* Toz Alma: Halılarınızı yıkamadan önce toz alma makinasından geçiriyoruz. makinadan geçen halılar kum, toz, kıl, ölü deri ve buna benzer istenmeyen maddeleri halınızıdan uzaklaştırır. Yıkanmadan önce halılarınızın toz alma makinasından geçmesi gerekmektedir. Çünkü; Su ile temas eden kum vb. çamur halini alır ve halının temizlenmesini ve parlamasanı zorlaştırır. Sizlerde halınızı yıkatmadan önce tesisleri ziyaret etmeninizi öneririz.
.

* Halı Yıkama: Halılarınızın tozu alındıktan sonra cinsine göre ayrıştırılır ve anti bakteriyel, anti bit gibi ilaçlarla dezenfekte edilir. Ardından tam otomatik makinalarda yıkama işlemi yapılır. Yıkama işlemi sırasında varsa leke çalışması yapılır ve bol su ile durulanılır.
.

* Halı Sıkma ve Durulama : Halınız yıkanıp durulandırıltıktan sonra santrifüj makinasında durulanır ve %90 oranında kurutulur.

Sizlerde halı yıkama esnasında çekilen videomuzu izleyebilir. Bizlere teslim ettiğiniz halılarınızı yıkama esnasında sizlere ne şartlar altında yıkandığı cebinize gönderelim.

Halı Toz Alma ve  Paketleme İşlemi


Beykent Halı Yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonrası otomatik makinalarda toz alma işlemi gerçekleştirilir. Otomatik makinalarda tozu alınan halılarda leke kontrolü ve kalite kontrol işlemi yapılarak işlem ve leke gibi istenmeyen görüntü kirliliklerini en aza indirerek sizlere dileniğiniz gibi bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Sizlerde halı yıkama ve temizlik alanında profesyonel hizmet alabilir, Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.
Beykent Halı Yıkama Olarak Neden Biz 

 * İşinin ehli çözümler
 * 7/24 öneri ve şikayet hattı
 * Tam donanıma sahip alt yapı ve techizat
 * Ücretsiz servis ağı ile dilediğiniz saatte sorunsuz hizmet
 * Kurumsal lider firma
 * Özen gösteririz işimizi yaparken ayrıntıya önem veririz.
 * Yanınızdayız, bize olan güveninizi sarsmamak için dikkatli çalışırız.
 * Dinleriz, söylediklerinizi dikkate alır ona göre işimizi yaparız.
 * %100 müşteri memnuneyeti ilkesini benimsemekteyiz.

 Ücretsiz Servis Ağımız ve Bölgeler  Beykent Halı Yıkama olarak İstanbul Avrupa Yakasınındaki tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağımız ile günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizleri dileğiniz yerde dilediğiniz zamanda arayabilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz. 


Not:  
Beykent Halı Yıkama, Furkan Halı Yıkama adı altında hizmet vermektedir. Herhangi bir taşören veya fason gibi farklı kişi veya kuruluşlarla hizmek vermemektedir.Tüm personel ve hizmet kalitesi bünyemiz tarafından sağlanmaktadır.

beykent halı yıkama    beykent halı yıkama fabrikası  beykent halı yıkama firması

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret70959
CORONA VİRÜSÜ SEBEBİ İLE YÖNETİM MÜDÜRÜNÜN ALMIŞ OLDUĞU KARAR DOĞRULTUSUNDA 18.03.2020 - 30.04.2020 TARİHİNE KADAR HALILAR SON DURULAMA İŞLEMİNDEN SONRA SİRKE SUYU İLE DEZENFEKTE EDİLİP TEKRANDAN DURULANACAKTIR.