• https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://plus.google.com/https://www.instagram.com/?hl=tr/posts
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beykent Halı Yıkama

 
    Beykent Halı Yıkama     (0212) 853 60 02  &  (0544) 684 94 12

   2004 yılında kurulan Beykent Furkan Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında uzman personel ekibi ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile koşulsuz müşteri memnuniyetini bir amaç bilip sizlere profesyonel halı yıkama ve temizlik alanında hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama İşlemi
 
  Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olup, daima gelişen alt yapısı ile tam donanımlı tesisiyle sizlere hizmet vermekteyiz.  Fabrikamıza gelen halılar yıkanmadan önce Beykent Halı Yıkama güvencesiyle sigortalandırılmaktadır.  Yıkanmadan önce halılarınız toz alma ve dezenfekte edilip daha sonrasında farklı yıkama bicimleriyle halılarınız otomatik makinalarda el değmeden tek tek bitkisel özlü ürünlerimizle yıkanmaktadır. Yıkanan halılar bekletilmeden sıkma makinalarında kurutulur ve havalandırmak için kapalı odalarda belirli saat aralığında iyice kurutulduktan diğer işlemleri yapılır...

Halı Toz Alma ve  Paketleme İşlemiBeykent Halı Yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonrası otomatik makinalarda toz alma işlemi gerçekleştirilir. Otomatik makinalarda tozu alınan halılarda işlem hatasını en aza indirerek sizlere dileniğiniz gibi temizliği sunmaktayız.

Beykent Halı Yıkama Olarak Neden Biz 

 * İşinin ehli çözümler
 * 7/24 öneri ve şikayet hattı
 * Tam donanıma sahip alt yapı ve techizat
 * Ücretsiz servis ağı ile dilediğiniz saatte sorunsuz hizmet
 * %100 müşteri memnuneyeti ilkesini benimsemekteyiz.

 Ücretsiz Servis Ağımız ve Bölgeler  Beykent Halı Yıkama olarak İstanbul Avrupa Yakasına başta ; Beylikdüzü, Beykent, Avcılar, Esenyurt, Kumburgaz, Kıraç, Gürpınar, Selimpaşa, Kumburgaz, Silivri, Esenkent, Bahçeşehir, Başakşehir, Yenibosna, Bahçelievler, Küçükçekmece ve Sefaköy gibi servis ağımızın fazla olduğu ilçelerimize günün her saatinde hizmet vermekeyiz.

beykent halı yıkama    beykent halı yıkama fabrikası  beykent halı yıkama firması

Yorumlar - Yorum Yaz


Anket
Hizmetimizden Memnun Kaldınız mı ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret49936