BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme
KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama

Günlük hayatımızın bir parçası , evimizin göz bebeği ve muhteşem duruşuyla koltuklarımız vazgeçilmez bir parçasıdır. Günün her dakikasını ve saniyesini üzerinde geçirdiğimiz koltuklar zamanla kirlenmektedir. Dışardan eve getirdiğimiz gözle görünmeyen onca kir,mikrop ve bakterilerı evimize girdikten sonra ya halılarınıza yada koltuklarınıza bulaşarak oraya yer edinmektedir, bizlerin göremediği mikroplar sağlımızı  tehdit etmektedir. Temizlik imanın yarısıdır denildigi gibi bunu harfiyen yerine getirmek , sağlımızı ve çevremiz de bulunan  davetsiz misafirleri  aramızdan çıkarmak gerekmektedir. Koltuk Yıkama günümüzde çok fazla tercih edilmemektedir bunun yerine yüzleri veya yerine yeni kılıflar edinmek sizce ne kadar doğru ? yanlış yapılan bu uygulama sadece koltuk ve çekyatlarınızın yüzeysel temizliği için fayda edecektir oda kısa zaman için.

    Kir ve mikroplar sadece yüzeysel olarak bulunmamaktadır.Çünkü kir ve mikroplar iç kısımlara yerleşerek orada yer edinip çoğalmaktadırlar,sadece yüzeysel temizlik birşey  ifada etmemektedir. Biz Halı ve Koltuk yıkama gibi birçok alanda faaliyet göstererek işimizi en ihtina ile yerine getirmekteyiz.

Koltuk veya Çekyat Nasıl Yıkanmalı

Öncelikle koltuğun yüzeysel yapısına ve kumaşın modeline göre ilaç uygunlanmalıdır. Yıkama yapılmadan mutlaka ama mutlaka dezenfekte edilip tozlarının alınması gerekmektedir,daha sonra koltuk yıkama için fabrikamızda bulunan  2 adet makinalarımız ile tamamen bitkisel şampuanlarla yıkanmaktadır.
Koltuklarınıza zarar vermeyecek şekilde yıkanmalı ve kurutulmalıdır. Detayli Bilgi İçin.. (0212) 852 39 21 veya (0538) 865 92 21 arayınız.

  
4116 kez okundu

Yorumlar

Mükemmel      01/12/2016 22:23

Furkan halı yıkamaya çok teşekkür ediyorum.Halıları çok titiz ve nadir bir şekilde özen gösterek temizlediğiniz için teşekkür ederim.Bu kış günü halılarımız beklediğimizden daha kuru ve çabuk geldi.
Misafir -

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret146923