BİZİ ARAYIN

 • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
 • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Büyükçekmece Halı Yıkama

 
Büyükçekmece Halı Yıkama

(0212) 852 39 21 -  (0538) 865 92 21Halı temizliği
 dediğiniz anda akla gelecek konu sağlık olmalıdır. Bu nedenle de aşağıda vermiş olduğumuz video da tam otomatik makinalarla el değmeden tamamen bitkisel şampuanlarla halının cinsine göre yıkama işlemini gerçekleştirmikteyiz.Halı yıkama servisinde kullanılan hizmetlerimiz, bünyemizde bulunan personellerimiz  profesyoneldir. Halı temizleme konusunda uzmanlardan oluşan olağanüstü bir kadronun idamesiyle gurur duymaktayız. Her yeni çalışanımız; halı fiber bileşenleri, leke çıkarma teknikleri ve ekipmanın işletimi konularında yoğun eğitim alır. Eşsiz temizleme sistemi ve çalışan özveri kombinasyonunun başarımızın anahtarlarıdır.

Aynı zamanda yüksek müşteri hizmetleri ve iletişim standardına sahibiz. Uzmanlarımız her zaman fiyatlandırma seçeneklerini, leke çıkarma, halı temizleme ipuçlarını ve temizleme işlemini size açıklamaktan mutluluk duyar!

 

Profesyonel Halı Temizleme Büyükçekmece halı yıkama olarak fabrikamızda full otomatik makinlar kullanarak, el değmeden  bitkisel şampuanlarla yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Fabrikamız konum olarak İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü bölgesinde bulunmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak tesisimizde insan sağlına uygun ürünler kullanmaktadır. Amacımız kar sağlamaktan çok müşteri memnniyeti yerine getirmek olmuştur.


Toz Alma işlemiFabrikamız sizler için son model otomatik toz alma makinasıyla halılar yıkanmadan önce ve yıkandıktan sonra  halılarda bulunan kir, toz , ölü derileri ve yabancı maddeleri halılarınızdan uzaklaştırmak için halı toz alma ve çırpma makinasında gerekli özeni göstermekteyiz. Bu işlem halılarınızın yıkanmadan önce daha temiz yıkanmasına ve bakterileri halınızdan uzaklaştırmak için etkili bir yöntemdir.


Halı Kurutma ve Sıkma İşlemiBüyükçekmece Halı Yıkama olarak işimizin ehli olarak ve son sistem techizat araçlarla halı yıkama , halı kurutma ve kalite kontrol gibi işlemleri ayrı ayrı makinalarda yerine getirmekteyiz. Halı Sıkma Makinası yıkama sonra gerçekleşen, halı kurutma işlemidir. Halı sıkma yada kurutma makinası halınızı % 90 - 95 oranında kurutmaktadır ve ardından kirli sudan arındırılan halılar temiz iski suyu ile duralama yapılır.

Tüm Lekelere Kesin ÇözümŞarap, çikolata veya kir gibi fark edilebilir halı lekeleri, tüm odanın görünümünü ve hissini azaltabilir. Bu lekeleri kendi başınıza temizlemek zor olacaktır. Sadece evde kullanılan temizleyiciler ve kağıt havlularla lekeleri tamamen çıkaramayabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama temizlik hizmetlerimiz güçlü teknoloji, endüstri lideri leke çıkarıcı teçhizat, özel olarak formüle edilmiş leke çıkarıcı deterjanlar ve deneyimlerini kullanmaktadır. Profesyonel teknisyenlerimiz her türlü leke ile ilgili tecrübeye sahiptir. 

Ücretsiz Servis AğıBüyükçekmece Halı Yıkama İstanbul Avrupa yakasında başta Büyükçekmece ve diğer tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağımız ile hizmet vermekmeteyiz.


Profesyonel Hizmetlerimiz Arasında Biz

Halılarınız, Büyükçekmece halı yıkama  ekip , ekipmanı ve teknikleriyle deneyime sahip eğitimli servis teknisyenleri ile güvende!

 • Personel işimizin temel taşıdır ve hizmet kalitemizden % 100 memnun kalacağınızdan eminiz.
 • Özel halı koruyucuları ve deodorant hizmetimiz çok beğeniliyor.
 • İvedilik arz eden durumlara özenle hassasiyet gösteriyoruz.
 • Servis sonrası halıların hızlı bir şekilde kurumasına izin veren benzersiz bir emülsiyon sistemine sahibiz.
 • Tüm temizlik hizmetleri için ücretsiz olarak bize danışabilirsiniz.
 • Size söylenen dışında ekstra bir maliyet talebinde bulunmuyoruz.

Peki, evinize değer katan halılarınız için neden bize güvenmelisiniz ?

 • Şirketimiz, çalışanları evinizde ve eşyalarınıza zarar vermeden güvenli şekilde ürününüzü teslim alır.
 • Çalışan eğitimi, arka plan denetimleri ve şirket sigortamız sorunsuzdur.
 • Temizleyicilerimiz, evcil hayvan dostudur ve çocuklar için güvenlidir.
 • Temizlik işlemi sırasında kullanılan temizlik çözeltilerimiz sağlığa uygun organik ürünler ve ekipmanlardan oluşur.
 • Tüm temizlik sistemlerimiz ve endüstri ekipmanlarımız testlerden yüksek derecelendirme ile geçmiştir.

       Bizimle Halılar Temiz, Temiz Halılarla Eviniz Daha Güzel..

 


 
büyükçekmecede halı yıkama      büyükçekmece halı yıkama firması 

     büyükçekmece halı yıkama          Büyükçekmece halı yıkama fabrikası 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret70962
CORONA VİRÜSÜ SEBEBİ İLE YÖNETİM MÜDÜRÜNÜN ALMIŞ OLDUĞU KARAR DOĞRULTUSUNDA 18.03.2020 30.04.2020 TARİHİNE KADAR HALILAR SON DURULAMA İŞLEMİNDEN SONRA SİRKE SUYU İLE DEZENFEKTE EDİLİP TEKRANDAN DURULANACAKTIR.