• https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://plus.google.com/https://www.instagram.com/?hl=tr/posts
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama (0212) 852 39 21   (0544) 684 94 12
 

Beylikdüzü Halı Yıkama sektörünün duayeni olmuş sevilen halı yıkama tesisi ile sizlere 15 yıldır hizmet vermektedir. Beylikdüzü Halı Yıkama hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermemiş mutlak temizlik ve hızlı teslimatı ile müşteri beğenisini kazanmış ve güvenini oturtmuştur.

.        Biz halı yıkama ve temizlik alanında Sizlerin sağlığına önem vererek bitkisel ürünlerle halınızı bakterilerden arındırarak , halılarınızın temizliğiyle içinizi rahatlatıp , kokusuyla tüm  evinizi şenlendirmek bizim işimiz bu yüzden bu konuda çok iddaalıyız. Çünkü sizlerin bize olan güvenini sarsmadan işimizi hijyenle yapıp sizlerin hizmetine sunuyoruz bu konudaki hassasiyetimizle Furkan halı yıkama olarak sizlerin yanındayız ve hatta bir telefon kadar yakınınızdayız. Biz sizinle başarmaya kocaman aile olmaya sağlığımızı emin ellere bırakarak hayata 1- 0 önde başlamaya sizleri de davet edıyoruz.
Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama bilindiği gibi, yaz ve kış dönemleri olmak üzere 2 defa yapılması gereken zorunlu temizlikten biridir. Sizlerde halılarınızı sağlık koşullarını göz ardı etmeyen bir fabrikada yıkatmak istiyorsanız, "Doğru Adrestesiniz"... Biz Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınızı uygun koşullar altında otomatik makinalarda el değmeden bitkisel şampuanlarla arkalı önlü ve farklı halı modelleri için farklı yıkama koşullarında yıkama işlemlerini titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Halı Toz Alma İşlemiBeylikdüzü Halı Yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonra her halı mutlaka toz alma işlemine tabi olur. Toz alma işlemi halının arkasına çift vuruş yaparak halıdaki tozları ve yabancı maddeleri halılarınızdan uzaklaştırır. Daha sonra halıda çıkan yabancı maddeler saç kılları, toz ve kir gibi bakteriler halıdan ayrıştırılır. Böylece yıkama öncesi halının mükemme bir sonuça ulaşması sağlanır. Furkan Halı Yıkama Fabrikası olarak işimizi tam otomatik makinalarla yerine getimekteyiz. Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretine açık olup gelip görme imkanı sunuyoruz.

   Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak halılanızın günlük temizliği yanı sıra, senede en az 2 defa halı yıkama işlemini öneririz. Halılarınızı Beylikdüzü halı yıkama güvencesi ve kalitesiyle tanıştırmayı unutmayız...

Sağlıklı Halı Kurutma OdalarıFurkan Halı Yıkama olarak son sistem düzen ile sizlere sağlıklı ve dürüstlük ilkesinden şaşmadan sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sizlere en iyi hizmeti bir defalığına değil de sürekli olarak daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Halı kurutma odaları da yıkama işlemi kadar önemlidir. Beylikdüzü ve çevresinde bir çok halı yıkama kurutma işlemlerini sokaklarda ve uygunsuz, insan sağlına uygun olmayacak şekilde kurutulmaktadır. Biz Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak tamamen kapalı odalarda belirli sayı aralığında sağlıklı bir şekilde halılarınızı kurutmaktayız. Böylece halılarınız hem titiz bir ortamda hemde daha erken kurumasını sağlamaktır amacımız.

     Fabrikamız siz değerli müşterilerimizin ziyarete açık olup çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz.


Beylikdüzü Halı Yıkama  olarak İstanbul Avrupa yakasındaki tüm bölgelere, başta Beylikdüzü , Esenyurt , Beykent , Büyükçekmece , Kumburgaz , Silivri , Avcılar , Esenyurt , Küçükçekmece , Yenibosna , Esenkent , Bahçeşehir ve Başakşehir gibi bir çok bölgeye 7/24 ücretsiz servisimiz ile zamanında hızlı servislerimizle hizmet vermekteyiz.

Leke Çıkarma Garantisi
Biliyoruz ki bugüne kadar bir çok firmayla çalıştınız ama memnun kalmadınız ! Çünkü halılarınızda beklediğiniz hiçbir hijyen tam olarak sağlanamadı. Ama artık biz varız ve bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren amacımız sizin memnuniyetinizi en üst derecede sağlamaktır. Furkan Halı Yıkama olarak kullanmış olduğu özel formüller sayesinde halılırnızda çay, kahve , vişne ve tüm lekelere %100 çözüm ile garanti vermektedir. Özveri çerçevesinde halılarınızın hem garantili hem de hijyenik olarak temizlenmesini istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz ve randevu talebinizi oluşturmalısınız.
       
Beylikdüzü Halı Yıkama Saatleri Şöyledir:Sabah saat  8:30 da açılan fabrikamız akşam 12:00 e kadar 2 vardiya sistemi ile faaliyet göstermektedir. Sizde Furkan Halı Yıkama Fabrikasında halı yıkatmak istiyorum diyorsanız, (0212) 852 39 21 veya (0544) 684 94 12 nolu numaradan bizlerle iletişime geçerek sizlere istediğiniz kalitede istediğiniz şekilde hizmet sunmayı hedefliyerek faaliyet göstermektedir. Fabrikamız tam donanımlı tesisi ile full otomatik makina ve ekipmanlarıyla el değmeden doğal koşullarla hijyenik bir şekilde halınızı yıkayıp, kurutup kalite kontrolü yapılıp tekrar kapınıza istediğiniz saat ve günde ücretsiz servis ağı ile kapınıza teslim etmekteyiz. Sizlere %100 hizmet sunarak halınızı ilk günkü kıvama getirirek sizlere itinalı bir temizlik sunmanın garantisini vermekteyiz. Sizler Furkan Halı Yıkama ya ilkez halı yıkatıyorsanız eğer vermiş olduğunuz ikinci yıkamatmaya %10 hoşgeldin müşteri iskontusunu kullanarak sizlerin cebinize destek oluyoruz...
              

 
                


beylikdüzü halı yıkama  beylikdüzü halı yıkama firması  beylikdüzü halı yıkama  fiyatları  beylikdüzü halı yıkama fabrikasiA
Yorumlar - Yorum Yaz


Anket
Hizmetimizden Memnun Kaldınız mı ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret49937