BİZİ ARAYIN

  • https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

Beylikdüzü Halı Yıkama

 (0212) 852 39 21 

 
 (0544) 684 94 12
 

Beylikdüzü Halı Yıkama  sektörünün duayeni olmuş sevilen halı yıkama tesisi ile sizlere 16 yıldır hizmet vermektedir. Furkan Halı Yıkama hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermemiş mutlak temizlik ve hızlı teslimatı ile müşteri beğenisini kazanmış ve güvenini oturtmuştur.

 

     Profesyonel temizlik için Furkan halı yıkama bünyesinde olan Beylikdüzü yıkama hizmeti. Her evde ya çocuk ya evcil hayvan ya da misafirlerin yoğun olarak gelmesi evdeki halılarda toz, mikrop ve lekelerin olması kaçınılmaz bir kabustur.  Beylikdüzü halı  yıkama hizmeti olarak sizlerin halılarınızın ömrünü uzatacağız. Ayrıca, çocuklarınızın için daha sağlıklı ve güvenli halükarda oynamasını sağlayacağız. Halılarınızı tıkarak tertemiz kokusu ile evinize yeni bir hayat getireceğiz. Bunları yapmak için  Beylikdüzü halı yıkama hizmetimizde en derin lekeleri temizlemek için çok kuvvetli materyaller kullanıyoruz fakat kuvvetli materyaller kullanırken halılarınıza zarar vermiyoruz ve aileniz için ise güvenilir olduğuna eminiz.  Beylikdüzü  halı yıkama hizmeti olarak bu kadar emin olmamızın sebebi ise en son çıkan teknoloji halı yıkama ekipmanlarını kullanıyoruz ve müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile gurur duyuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak daha fazlasını sunmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve karşılıklı saygı ve sevgiyi aşılamak için çalışmalarımızda titizliği öncü görürüz. Müşterilerimizin halılarını bizlere güven içerisinde emanet etmeleri bizim çalışmalarımızı daha içten devam ettirmemizi sağlıyor. 

Peki sizin emanet ettiğiniz halılarınızı nasıl tıkıyoruz?

Bazen sizler ne olacak ki ben halımı evde de yıkabilirim diyorsunuz. Oysa halılarınız su ve deterjan ile temizlenmiyor. Halılarınız profesyonel bir işlemden geçmesi gerekiyor.  Beylikdüzü halı yıkama çalışanları olarak sizden aldığımız halıları ilk önce cinsine göre ayırıyoruz. Halıların yapımında kullanılan ipliğe, dokuma şekline, desenine ve rengine göre halıların farklı çeşitleri vardır. Bundan dolayı da Furkan halı yıkama olarak halı türlerine göre yıkama şeklini ve kullanılması gereken deterjanı da belirliyoruz. Beylikdüzü halı yıkama profesyonel ekibi olarak durulama ve kurulama işlemlerini de halının özelliklerine bakarak belirleriz. Temizleme işlemi sorasında daima ayni bakteriyel deterjanlarını ve en son halı yıkama teknolojilerini kullanıyoruz. Kurutma işleminde ise mikroplardan uzak ve temiz bir ortamda halıları kurutuyoruz. Halıların olabildiğinde hızlı kurutulmasına özen gösteriyoruz, yoksa halılar daha fazla mikrop ve bakteri üretmeye başlar. Kurtulduktan sonra sizlerden de aldığımız halılarınızı hızlı bir teslimat ile evlerinize teslim ediyoruz.


  Sizlerde halı yıkama işlemini yukarıdaki video da izleyebilir, dilerseniz kendi halınızın ne şartlar altında yıkandığı kısa bir video ile  cebinize gönderelim.


Kullanılan temizlik ürünleri halılarınızın çekmesine neden olur mu?

Eski tip olan jüt denilen halükarda elyaf kullanıyordu. Elyaf kullanılan halılarda çekme sorunu olmaktaydı. Ancak yeni nesil halılarda son teknoloji ile birlikte doğru kimyasal deterjanlar kullanılıyor. Bu yüzden Furkan halı yıkama olarak halılarının türüne dikkat ediyoruz ve halılarınızın çekmesi gibi sorunlar yaşamıyoruz.

 

Güven Şart

Güven oldukça önem arz eden bir husustur. Güven bağı kurulmadan hiçbir işte başarı sağlanamaz. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak müşterilerimize her şeyden evvel güven aşılamak istiyor, müşterilerimizin gözünün arkada kalmaması için gayret gösteriyoruz. Müşterilerimize halılarını güvenli ellere emanet ettiklerini bizzat görebilmeleri adına Furkan Halı Yıkama firmamızda ağırlıyor, onlara halıların nasıl yıkandığıyla alakalı sorularının açıklığa kavuşması adına örnekleri gösteriyoruz.Halı Toz Alma İşlemiBeylikdüzü Halı Yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonra her halı mutlaka toz alma işlemine tabi olur. Toz alma işlemi halının arkasına çift vuruş yaparak halıdaki tozları ve yabancı maddeleri halılarınızdan uzaklaştırır. Daha sonra halıda çıkan yabancı maddeler saç kılları, toz ve kir gibi bakteriler halıdan ayrıştırılır. Böylece yıkama öncesi halının mükemme bir sonuça ulaşması sağlanır. Furkan Halı Yıkama Fabrikası olarak işimizi tam otomatik makinalarla yerine getimekteyiz

Temizlediğimiz Halılar Çabuk Kirlenir Mi?

Daha düşük maliyetle alınan deterjanlar ve gerektiği kadar önem verilmeyen yıkama sürecinde yıkanan halılar tam anlamıyla temizlenmemiş olur ve çok daha hızlı kirlenir. Beylikdüzü halı yıkama ekibi olarak halıları iki aşamalı olarak yıkıyoruz, uygun fırçalar ve basınçlı sıcak su kullanıyoruz. Durulama kısmından sonra ise vakumlama yaparak halıların çok hızlı kirlenmesine engel oluyoruz. Endişelerinizi geride bırakarak en düzgün, kaliteli, ve en uygun ürünleri kullanarak halılarınızı en iyi şekilde yıkamaya Furkan halı yıkama ekibi olarak söz veriyoruz. Sizler de halılarınızı Furkan halı yıkama ekibine güvenle yıkatabilirsiniz.


 

Tecrübeli Eller

Beylikdüzü Halı Yıkama firması olarak tecrübelerimizi yaptığımız her işte kullanıyor, işlerimize yansıtıyoruz. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetini daima  en üst düzeye çıkarmak için ter döküyoruz. Müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmeyi sürekli olarak gündemde tutuyoruz.

 

        Sağlık şartlarından dolayı son zamanlarda halı yıkama firmalarına ilgi fazlasıyla artmış durumda. Fakat yanlış firma tercihinden dolayı hüsrana uğramak da bu duruma paralel olarak artış göstermektedir. Yanlış tercihler belki de değer verdiğiniz halılarınızdan vazgeçmek zorunda kalmanıza neden olabilir. Beylikdüzü Halı Yıkama firmasında bu gibi durumların ihtimaline dahi yer yok. Çünkü biz helal para kazanma yoluna kendimizi adamış bir firmayız. Ufak çaplı da olsa işimizden kaytarmak, müşterilerin hüsrana uğramasına neden olmak bizim firmamızda söz konusu olamayacak kadar ters bir durumdur. Bunların yanı sıra memnun kalmadığınız halinde işimizi bize layık olan şekilde bitirebilmek adına tekrardan işe koyuluyoruz. İnce ayrıntıları dahi düşünüyor, nasıl daha iyi olabiliriz, nasıl daha çok gelişebiliriz diye düşünüyoruz.Sağlıklı Halı Kurutma OdalarıFurkan Halı Yıkama olarak son sistem düzen ile sizlere sağlıklı ve dürüstlük ilkesinden şaşmadan sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sizlere en iyi hizmeti bir defalığına değil de sürekli olarak daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Halı kurutma odaları da yıkama işlemi kadar önemlidir. Beylikdüzü ve çevresinde bir çok halı yıkama kurutma işlemlerini sokaklarda ve uygunsuz, insan sağlına uygun olmayacak şekilde kurutulmaktadır. Biz Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak tamamen kapalı odalarda belirli sayı aralığında sağlıklı bir şekilde halılarınızı kurutmaktayız. Böylece halılarınız hem titiz bir ortamda hemde daha erken kurumasını sağlamaktır amacımız.


Halılarınız Bizlere Emanet

Bizlere emanet ettiğiniz halılarınızı öncelikli olarak ilk günkü gibi temiz bir görüntüye kavuşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin güler yüzle firmamızdan ayrılmalarını istiyoruz. Onların tebessümleri sayesinde daha başarılı yarınlara adım attığımız için, en çok güler yüzler görmeye ihtiyacımız var. Müşterilerimiz tebessüm ederek firmamızdan ayrılmadığı takdirde sorunların konuşulması için oturup istişare ediyoruz. Hiçbir sorunu halının altına itip de kısa süreli bir şekilde gündemden kaldırmıyoruz. Sorunların en derinine iniyor, sorunları irdeliyoruz. Müşterilerimizden tavsiye almayı ihmal etmiyor, gerekirse uygulamalı olarak çalışıyoruz.
Daha evvelde bahsettiğimiz üzere Beylikdüzü Halı Yıkama olarak müşterilerimizin sorunlarına kulak kabartıyor, sorunlarına çözümler üretebilmek adına adımlar atıyoruz. Firma olarak şuana kadar müşterilerimizi hep tebessüm ederek uğurladık. Üstelik firmamıza uğrayışları uzun sürmedi. Her daim bizim yanımızda yer aldılar ve daima seve seve bizden yana tercihlerini kullandılar. Bu durum sayesinde işimize daha sıkı asılıyoruz ve buna vesile olan müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Furkan Halı Yıkama olarak bir prestijimiz var ise, karşılıklı sevgi, güven sayesindeBeylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden Biz ?

* Çünkü biz, işinizi rahat bir şekilde yürütebilmeniz için tek sorumlu iletişim noktanız olabiliriz. Daha verimli iş gücü, esneklek, kontrol ve performans artışı sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri  üstün kaliteyle , tek bir noktadan alabilmeniz için çalışıyoruz.

* Bugüne kadar halı yıkama ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

* Profesyonel ekip ve ekipmanlar

* 7/24 kesintisiz hizmet 

* Duyarlıyız, insan sağlığını olumsuz etkileyecek ürünlerden kaçınırınız.

* En büyük zenginliğimiz müşterilerimizdir.

* Yanınızdayız, bize olan güveninizi sarsmamak için dikkatli çalışırız.

* Belirlenen hedeflere göre hareket etmekteyiz.

* Kendi halınızı ne şartlar altında yıkandığı görme imkanı

* İnsana saygı 

* Güvenilir, sistematik ve kalıcı hizmet anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 Furkan Halı Yıkama Olarak Politikamız

  • Profesyonellik
  • Takım ruhu
  • Kalite ve sorumluluk anlayışı
  • Hizmet Sonrası müşteri memnuniyetini sorunuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.Halılarımız ne şartlar altında yıkanıyor ?

- Halılarınız fabrika ortamında tamamen kapalı alanda otomatik makinalarla herhangi bir kimyasal madde kullanmadan bitkisel özlü ürünlerle yıkama işlemini yapmaktayız.


Bugün halılarımı verirsem geriye ne zaman alırım ?

- Halılarınız alındıktan bir sonraki gün yıkama alınır. yıkama sonrasında halı da bulunan lekeler çıkmadıysa eğer özel ilaçlama yapılır ve yeniden yıkama işlemine alınır. Halınızın ortalama hazır olma durumu en erken 2 gün en geç 5 iş gün içerisinde sizlerin vermiş olduğu saatte göre teslim edilir...


Furkan halı yıkama olarak ne zamandan beridir bu işi yapmaktasınız ?

- Furkan halı yıkama olarak 15 yıla yakın süredir tek isim ile aynı çatı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Halılarım çok kıymetli zarar görür mü yada kaybolur mu ?

- Halılarınızın tüm çeşit ve değeri bizler için birdir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin aynı ortamda farklı yıkama koşulları ile yıkanmaktadır. Kaybolma veya zarar görme durumu söz konusu değildir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile işimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz.


Hangi İlçelere servisiniz var ve servisler ücretli mi ?

- Servis ağımız İstanbul Avrupa yakası olup tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz.


Mesai Saatleriniz nasıl ?

- Furkan Halı Yıkama olarak fabrikamız 365 gün kar kış demeden sabah 08:30 akşam 23:30 a kadar aktif bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


 

 
                


beylikdüzü halı yıkama  beylikdüzü halı yıkama firması  beylikdüzü halı yıkama  fiyatları  beylikdüzü halı yıkama fabrikasiA
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret77865


          Tüm Sağlık Çalışanlarına %30 İndirim.

CORONA VİRÜSÜ SEBEBİ İLE YÖNETİM MÜDÜRÜNÜN ALMIŞ OLDUĞU KARAR DOĞRULTUSUNDA 18.03.2020 - 30.09.2020 TARİHİNE KADAR HALILAR SON DURULAMA İŞLEMİNDEN SONRA SİRKE SUYU İLE DEZENFEKTE EDİLİP TEKRANDAN DURULANACAKTIR.                   
www.furkanhaliyikama.com