• https://www.facebook.com/furkanhaliyikamafabrikasi/
  • https://plus.google.com/https://www.instagram.com/?hl=tr/posts
  • https://twitter.com/?lang=tr
Halı Yıkama İzleme

blog

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama, yüksek kalite ve teknoloji anlayışımızla size istediğiniz hizmet ve imkanları sunmaya her daim hazırız. Halılarınız her gün süpürülse de zamanla toz partikülcükleri  halınızın  zeminine yapışır ve temizlerseniz de, elde yıkasanız dahi profosyenel olarak yıkanmadan sağlıklı bir sonuç alamazsınız. Sizlerle halı yıkama tekniklerini paylaşmak istiyorum.

Halı Yıkama Teknikleri

  • Halı fırçalama yöntemiyle yıkanan halılar
  • Havuz sistemiyle ve halı fırçalama yöntemiyle yıkanan halılar
  • Havuz sistemi ve otomatik halı yıkama sistemiyle yıkanan halılar

Bu yöntemlerin bazı olumsuz yanları mevcuttur. Yüzlerce halı aynı havuzda yıkandığı için kirleri birbirine karışmakta ve hijyenden uzak bir yöntem olmaktadır. Renklerinin karışma riski artmaktadır. Bu sakıncalar olduğu halde, maliyetlerinin düşük olması  sebebi ile çok  tercih edilmektedir ve hala çok yaygın bir yöntemdir. Bir de size güvenli temizlik metodu ile halı yıkamanın sağladığı yararları anlatalım. Bu yöntem üst düzey kalitenin yakalanabildiği etkili bir yöntemdir. Yıkama maliyetleri diğerlerine göre biraz daha yüksek olsa da en sağlıklı olan yöntemdir. Bu yöntemle halılar yıkanırken havuz sistemine ihtiyaç duyulmaz ve yıkanan halının ardından kalan kirli sular başka bir halıyla karışmadan temiz bir şekilde yıkanmaktadır. Bizler Beylikdüzü halı temizleme olarak son teknolojiyi kullanıyoruz. Ve size en sağlıklı olan seçenekleri  sunmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duymaktayız.

Beylikdüzü Halı Yıkama Hizmetleri

Bizler Beylikdüzü halı yıkama firması olarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Bunu asli görevimiz belirlemiş ve bize emanet ettiğiniz halılarınızı en sağlıklı bir şekilde size geri ulaştırmayı amaç edinmiş bir firmayız.  Beylikdüzü halı leke çıkarma işlerinde diğer firmalardan daha iyi olduğumuzu, bize gelen müşterilerimizin ihtiyaçları olduğu zaman bize tekrar tekrar dönüş yapmalarından bilmekteyiz. Halılarınızın lekelerinin çıkması için temizlik aletlerinden kısmayarak gerekli olan bitki özlü şampuanları kullanarak en iyi sonuçları elde etmekteyiz. Halılarınızı en kısa zamanda sizlere teslim etmek de en önemli  hedeflerimizden biridir. En fazla 1 hafta içinde sistemli ve kaliteli çalışarak sizlere en hızlı ve konforlu hizmeti  sunmaya çalışmaktayız. Her daim ihtiyacınız olduğunda tecrübeli ekibimizle halılarınızı yıkamaya hazır bulunmaktayız.

Anket
Hizmetimizden Memnun Kaldınız mı ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret49937